CS | EN

Kurz tvorby webových stránek v redakčním systému Joomla!

V tomto kurzu se naučíme, jak vytvořit webové stránky v redakčním systému Joomla!, jak je spravovat a dále rozšiřovat jejich funkcionalitu.

Kurzy tvorby a správy webů v Joomla!

Máte webové stránky v redakčním systému Joomla! a chtěli byste se naučit je lépe spravovat, případně dále rozšiřovat jejich funkcionalitu? Chcete se naučit něco nového, třeba si vytvořit vlastní web či eshop?

Máme s tvorbou www stránek v Joomla! letité zkušenosti a rádi se o ně s vámi podělíme. Domluvte si školení na míru vašim potřebám nebo se učte podle našich videonávodů níže nebo na našem blogu.

Po dohodě může školení probíhat u vás nebo u nás v Kuřimi. Lze jej také provádět online po skypu, TeamVieweru nebo formou zasílání instruktážních videí dle vašich požadavků. Je jen na vás, jakou formu si zvolíte.

Cena: 750 Kč/hod

Jak může vaše školení vypadat?

  • řešení konkrétních problémů na vašem webu
  • obecné školení základů nebo pokročilého užívání Joomla! a VirtueMart
  • tvorba nového webu od píky
kurz Joomla!

Mám zájem o školení Joomla!

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků