CS | EN

V tomto videu si ukážeme, jak v administraci webu v Joomla 3 vytvářet položky v nabídce (menu) typu články.

Konkrétně jde o tyto typy položek v menu:

 1. jeden článek

  Kliknutí na položku v menu zobrazí jen jeden zvolený článek, např. článek o copywritingu z horní nabídky webu StaWEBnice.com.

 2. blog kategorie

  Kliknutí na položku menu zobrazí všechny články ze zvolené kategorie, případně i jejích podkategorií, např. Blog StaWEBnice.

 3. hlavní články

  Zobrazí články označené hvězdičkou na seznamu článků jako hlavní. Tento typ položky se často používá pro úvodní stránku webu.

 4. seznam článků

  Zobrazí obyčejnou tabulku se seznamem odkazů na články.

 5. seznam kategorií

  Zobrazí prostou tabulku se seznamem kategorií od určité úrovně dolů (dle zvolené úrovně v nastavení - kořen zobrazí všechny, konkrétní položka jen tu kategorii a její podkategorie).

 6. vytvořit článek

  Položka menu, která vyžaduje přihlášení uživatele, a zobrazí mu stránku, na které může napsat a vložit článek na web. Obvykle používaná pokud např. na blog přispívá více lidí, ale nechcete jim dát přístup do administrace, ale jen k publikaci článku. Uživatel pak musí mít nastavená pokročilá práva (editor, publisher, super admin).

Jak vytvářet položky menu typu články


Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků