webové stránky Berlitz Praha

Webová stránka

Ať už začínáte nebo máte úspěšnou firmu a potřebujete webové stránky k propagaci svých výrobků a služeb, jste na správném místě. Vytvoříme pro vás několikastránkovou prezentaci i komplexní funkcemi nabitý web, který si můžete sami spravovat v CMS Joomla! nebo WordPress

Chci webové stránky
eshop MyBag-MyLove Praha

Internetový obchod

Chcete začíná prodávat své zboží online? Nechte si postavit moderní a responzivní internetový obchod na populárních eshopových platformách VirtueMart, WooCommerce nebo OpenCart, ve kterém si budete moci sami spravovat objednávky a přidávat zboží.

Chci Eshop
mikrostránka Mowkan

Mikrostránka

Chcete podpořit prodej jednotlivých produktů nebo služeb? Ideálním způsobem, jak toho dosáhnout je dopřát jim vlastní mikrostránku, která podpoří váš hlavní web či eshop ve výsledcích vyhledávání (SEO) a může sloužit zároveň jako landing stránka pro vaše reklamní kampaně.

Chci mikrostránku
tvorba webových stránek Brno

Tvorba webových stránek nejen pro Brno a okolí

Netvoříme webové stránky jen pro Brňáky a Pražáky, naši zákazníci jsou po celé České republice i v zahraničí.

Je-li třeba, zajedeme se za vámi podívat nebo se s vámi potkáme u nás v Kuřimi či v centru Brna. Díky moderním technologiím jsme schopni s vámi komunikovat i pomocí video chatu nebo řešit problém na vašem počítači pomocí vzdáleného přístupu na vaši plochu s programem TeamViewer.

Víme, že kdybyste vše uměli, tak nás nepotřebujete. Rádi vás to, co potřebujete ke správě svého naučíme, ale chápeme i ty, kteří raději zasílají požadavky na změny emailem nebo volají.

Ukázky našich realizací...

Průměrné hodnocení: 4.8
Počet hodnocení: 43

Jak jste spokojeni s webem od StaWEBnice?