Web jazykové školy Berlitz

Pro jednoho z našich nejvýznamnějších klientů - jazykovou školu Berlitz v Praze, jsme vytvořili nové webové stránky s internetovým obchodem, které nahradily původní web www.berlitz.cz. Samotný design si mezinárodní společnost Berlitz nechala navrhnout na zakázku renomovanou designovou firmou, a my jsme jej volně převzali. Výsledkem je moderní responsivní web, který nahradil předchozí webové řešení na systému Contenido.

Nové webové stránky jazykové školy Berlitz Praha jsou dvojjazyčné - v češtině a angličtině - a kromě prezentace samotných služeb jazykové školy obsahují také eshop, kde si mohou některé jazykové kurzy a dětské tábory klienti přímo objednat online.

Vzhledem k rozsáhlosti obsahu jsme i na tomto webu použili naše oblíbené Maximenu CK a jednostránkovou objednávku One Page Checkout. Vzhledem k tomu, že bylo třeba přesměrovat stávající adresy, aby nedošlo ke ztrátě ranků stránek, využili jsme SEO rozšíření JoomSEF, díky kterému lze také pohodlně hromadně spravovat metadata a upravovat si libovolně podobu URL adres.

Pro usnadnění prohlížení webových stránek www.berlitzpraha.cz na mobilním telefonu jsme vytvořili zjednodušenou alternativní homepage pro mobilní zařízení, která se rychleji načítá, a přitom je vše potřebné vidět.

stary web berlitz maly

Původní stránky www.berlitz.cz

novy web berlitzpraha maly

Nové webové stránky www.berlitzpraha.cz

 

Co říká o novém webu BerlitzPraha.cz ředitel Michal Nadzon

 

Screenshoty z webu a eshopu BerlitzPraha.cz

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail