CS | EN

Web jazykové školy Berlitz

Pro jednoho z našich nejvýznamnějších klientů - jazykovou školu Berlitz v Praze, jsme vytvořili nové webové stránky s internetovým obchodem, které nahradily původní web www.berlitz.cz. Samotný design si mezinárodní společnost Berlitz nechala navrhnout na zakázku renomovanou designovou firmou, a my jsme jej volně převzali. Výsledkem je moderní responsivní web, který nahradil předchozí webové řešení na systému Contenido.

Nové webové stránky jazykové školy Berlitz Praha jsou dvojjazyčné - v češtině a angličtině - a kromě prezentace samotných služeb jazykové školy obsahují také eshop, kde si mohou některé jazykové kurzy a dětské tábory klienti přímo objednat online.

Vzhledem k rozsáhlosti obsahu jsme i na tomto webu použili naše oblíbené Maximenu CK a jednostránkovou objednávku One Page Checkout. Vzhledem k tomu, že bylo třeba přesměrovat stávající adresy, aby nedošlo ke ztrátě ranků stránek, využili jsme SEO rozšíření JoomSEF, díky kterému lze také pohodlně hromadně spravovat metadata a upravovat si libovolně podobu URL adres.

Pro usnadnění prohlížení webových stránek www.berlitzpraha.cz na mobilním telefonu jsme vytvořili zjednodušenou alternativní homepage pro mobilní zařízení, která se rychleji načítá, a přitom je vše potřebné vidět.

stary web berlitz maly

Původní stránky www.berlitz.cz

novy web berlitzpraha maly

Nové webové stránky www.berlitzpraha.cz

 

Co říká o novém webu BerlitzPraha.cz ředitel Michal Nadzon

 

Screenshoty z webu a eshopu BerlitzPraha.cz

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků