TVORBA WWW STRÁNEK

Začínáte podnikat a potřebujete vytvořit www stránky? Nebo byste chtěli webové stránky pro prezentaci vaší chovatelské stanice, občanského sdružení nebo třeba jen osobní webové stránky? Neváhejte se na nás obrátit - vytvoříme pro vás webové stránky dle vašeho zadání během jednoho týdne a za rozumnou cenu.

Prohlédněte si některé z našich realizací, a rozhodněte se, zda budete chtít od nás vytvořit webové stránky!
Stačí kliknout na některý z náhledů níže a otevře se vám galerie.
Zde najdete kompletní seznam realizací www stránek a internetových obchodů

www strankyChcete vytvořit web?

Vytvoříme pro vás reprezentativní a kvalitní webové stránky, které nebudou jen "pro ozdobu", ale skutečně vám pomohou přivést zákazníky a prodávat vaše zboží a služby.

optimalizace webových stranekPotřebujete vylepšit web?

Nefungují vaše aktuální webové stránky podle vašich představ? Nelíbí se vám jak vypadají nebo obsah? Nemají dostatečnou konverzi? Optimalizujeme váš web tak, aby zcela plnil vaše očekávání.

Proč byste si nás měli vybrat pro tvorbu svých www stránek nebo eshopu?

Jednoduše proto, že vám nabízíme za rozumnou cenu:

 • Kvalitní texty pro web

  Psaním textů pro web (copywritingu) se profesionálně živíme již od roku 2004, čili máme více než 8 let zkušeností s tvořením obsahu pro www stránky jak v češtině, tak v angličtině. Pro vaše webové stránky napíšeme kvalitní a originální texty, které budou vhodně reprezentovat to, čemu se věnujete.

 • SEO optimalizace webu

  Čerpáme z bohatých zkušeností se SEO optimalizací, tj. optimalizací webu pro internetové vyhledávače. Uděláme vám webové stránky, které uživatelé najdou na předních místech ve výsledcích vyhledávání Googlu, Seznamu.cz a dalších vyhledávačů.

 • Maximální konverze webových stránek

  Vzhled a obsah vašich internetových stránek navrhneme díky našim dlouholetým zkušenostem s použitelností www stránek tak, aby dosahovaly vysoké konverze, čili poměru úspěšného dosažení cíle stránky k počtu zobrazení stránek.

 • Google Analytics

  Zdarma vám zprostředkujeme podrobné statistiky o návštěvnících vašich www stránek díky systému Google Analytics. Zjistíte kolik lidí denně váš web nebo eshop navštíví, jakým způsobem a odkud se k vám dostali, místo pobytu a navíc díky Google Analytics dokonale zoptimalizujeme konverzi vašeho webu.

 • Správa a úpravy obsahu webu

  Www stránky a internetové obchody vytváříme v redakčním systému Joomla, s nímž zvládnete aktualizaci obsahu vašich www stránek nebo eshopu i vy, aniž byste museli umět programovat. Rádi vás zaškolíme nebo za symbolickou cenu provedeme aktualizace obsahu vašich webových stránek za vás, kdykoliv se na nás obrátíte.

 • Web rychle, levně a kvalitně

  Vzhledem k tomu, že jsme menší firma, nemáme velké náklady, a proto můžeme poskytovat své služby levněji než naši konkurence. Nebereme si více práce, než můžeme stihnout, a proto se můžeme dokonale soustředit právě na vaše www stránky a dokončit je v relativně krátké době vzhledem k jejich rozsahu.

 • Kompletní internetové stránky

  Vše zařídíme za vás - volbu webhostingu, registraci nejvhodnější domény, tvorbu webu včetně textů a designu, zajištění zpětných odkazů (linkbuildingg) a doporučení profesionálů na online marketing.

 • Perfektní komunikace

  Během tvorby webových stránek nebo e-shopu budeme s vámi v kontaktu emailem, telefonem, skypem, ICQ nebo formou osobní konzultace. Jednotlivé fáze vývoje webu s vámi budeme průběžně konzultovat, abychom si byli jistí, že vše probíhá dle vašich představ.

Výměna zpětných odkazů (linkbuilding)

Máte zájem o výměnu zpětných odkazů? Odkaz na vaší www stránku nebo eshop umístíme na stránku s odkazy, která je přístupná ze všech stránek našeho webu.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá