CS | EN

Weby

Vytvoříme pro vás webové stránky, mikrostránky a e-shopy, které nebudou jen na ozdobu, ale opravdu vám přivedou nové zákazníky...

webové stránky Berlitz Praha

Webová stránka

Ať už začínáte nebo máte úspěšnou firmu a potřebujete webové stránky k propagaci svých výrobků a služeb, jste na správném místě. Vytvoříme pro vás několikastránkovou prezentaci i komplexní funkcemi nabitý web, který si můžete sami spravovat v CMS Joomla! nebo WordPress

Chci webové stránky
eshop MyBag-MyLove Praha

Internetový obchod

Chcete začíná prodávat své zboží online? Nechte si postavit moderní a responzivní internetový obchod na populárních eshopových platformách VirtueMart, WooCommerce nebo OpenCart, ve kterém si budete moci sami spravovat objednávky a přidávat zboží.

Chci Eshop
mikrostránka Mowkan

Mikrostránka

Chcete podpořit prodej jednotlivých produktů nebo služeb? Ideálním způsobem, jak toho dosáhnout je dopřát jim vlastní mikrostránku, která podpoří váš hlavní web / eshop ve výsledcích vyhledávání (SEO) a může sloužit zároveň jako landing stránka pro reklamní kampaně.

Chci mikrostránku
tvorba webových stránek Brno

Tvorba webových stránek nejen pro Brno a okolí

Netvoříme webové stránky jen pro Brňáky a Pražáky, naši zákazníci jsou po celé České republice i v zahraničí.

Je-li třeba, zajedeme se za vámi podívat nebo se s vámi potkáme u nás v Kuřimi či v centru Brna. Díky moderním technologiím jsme schopni s vámi komunikovat i pomocí video chatu nebo řešit problém na vašem počítači pomocí vzdáleného přístupu na vaši plochu s programem TeamViewer.

Víme, že kdybyste vše uměli, tak nás nepotřebujete. Rádi vás to, co potřebujete ke správě svého naučíme, ale chápeme i ty, kteří raději zasílají požadavky na změny emailem nebo volají.

Ukázky našich realizací...

Průměrné hodnocení: 4.8
Počet hodnocení: 43

Jak jste spokojeni s webem od StaWEBnice?

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků