WEBOVÉ STRÁNKY - ZÁKLAD ÚSPĚCHU VAŠEHO PODNIKÁNÍ

Ať už podnikáte, máte zájmové sdružení nebo mazlíčka, kterému chcete vytvořit web, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Vytvoříme webové stránky a eshopy přesně podle vašich představ, levně, kvalitně a rychle. A to není vše!

Prohlédněte si některé z našich realizací, a rozhodněte se, zda budete chtít od nás vytvořit webové stránky!
Stačí kliknout na některý z náhledů níže a otevře se vám galerie.
Zde najdete kompletní seznam realizací www stránek a internetových obchodů

Ukázky z realizací našich webů

Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky Webové stránky

www strankyTvorba www stránek

Potřebujete kvalitní www stránky, které budou víc než jen online vizitkou vašeho podnikání, ale pomohou vám získat zákazníky a prodávat vaše produkty a služby? Vytvoříme pro vás zbrusu nový web přesně podle vašich představ.

optimalizace www stranekOptimalizace webu

Nefungují vaše stávající webové stránky tak, jak byste si představovali? Nelíbí se vám jejich vzhled nebo texty? Nedosahují dostatečné konverze? Vylepšíme váš web tak, aby se vám líbil a splňoval vše, co od něj očekáváte.

Proč si nechat vytvořit WWW stránky nebo eshop od nás?

Je to jednoduché, pokud si nás vyberete, získáte:

Profesionální copywriting

Psaní textů pro web (copywritingu) se profesionálně věnujeme již od roku 2004, tj. více než 8 let zkušeností s tvorbou obsahu pro webové stránky nejen v českém, ale i anglickém jazyce. Pro vaše www stránky vytvoříme kvalitní a unikátní obsah, který bude důstojně reprezentovat vás nebo vaši organizaci.

 • SEO optimalizace

  Máme bohaté zkušenosti se optimalizací www stránek pro internetové vyhledávače, tzv. SEO optimalizací. Vytvoříme pro vás webové stránky, které se budou umisťovat na předních místech ve výsledcích vyhledávání vyhledávačů jako je Google, Seznam.cz a další.

 • Vysoká konverze www stránek

  Obsah a design vašeho webu navrhneme na základě našich dlouholetých zkušeností s použitelností webových stránek tak, aby dosahoval co nejvyšší konverze, tj. poměru úspěšného dosažení cíle stránky proti počtu zobrazení stránek.

 • Google Analytics

  Zdarma vám umožníme sledovat podrobné informace o návštěvnících vašich webových stránek pomocí systému Google Analytics. Zjistíte kolik lidí denně navštíví váše www stránky nebo eshop, jak se k vám dostali, odkud pocházeli a navíc díky Google Analytics můžeme dokonale zoptimalizovat cestu k dosažení cíle vašeho webu, např. nákupu vašeho zboží.

  • Správa a aktualizace webových stránek

   Webové stránky a eshopy vytváříme v redakčním systému Joomla, díky němuž jednoduše zvládnete aktualizaci obsahu vašich webových stránek nebo eshopu i vy, a nemusíte být ani programátor. Rádi vás za malý poplatek zaškolíme nebo pokud si na to netroufnete, za symbolickou cenu provedeme aktualizace vašich webových stránek za vás, kdykoliv se na nás později obrátíte.

  • WWW stránky rychle, levně a kvalitně

   Jako menší firma nemáme velké náklady a proto si můžeme dovolit poskytovat své služby levněji, než naši konkurenti. Nejsme natolik zavaleni zakázkami, abychom nestíhali, a proto se můžeme plně soustředit právě na vaše webové stránky a vytvořit je v relativně krátké době v závislosti na jeho rozsahu.

  • Kompletní www stránky

   Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme za vás - zvolíme vhodný webhosting, zaregistrujeme nejvhodnější doménu, vytvoříme pro vás web včetně textů a designu, zajistíme zpětné odkazy (linkbuilding) a doporučíme vám profesionály na online marketing.

  • Komunikace

   V průběhu tvorby www stránek nebo eshopu s vámi budeme v kontaktu prostředky, které si zvolíte - ať už je to email, telefon, skype, ICQ nebo osobní konzultace. Budeme s vámi průběžně konzultovat jednotlivé fáze vývoje webu, abychom měli jistotu, že je vše dle vašich představ.

  Kontaktujte nás

  Zavolejte nám na telefonní číslo 604 927 389 nebo nám napište pomocí tohoto formuláře:
  1000 znaků zbývá
  Chcete se na něco zeptat?
  1000 znaků zbývá
  facebook StaWEBnice twitter StaWEBnice YouTube StaWEBnice Google+ StaWEBnice