Web Odvetravanefasady.cz

Webové stránky odvetravanefasady.cz vznikly jako mikrostránka pro web kovo-masa.cz pro firmu Luboš Maša, která se zabývá realizací odvětrávaných fasád. Cílem bylo představit jednotlivé typy odvětrané fasády, které firma nabízí a atraktivně prezentovat již realizované zakázky.

web home maly

Webové stránky odvetravanefasady.cz vznikly jako mikrostránka pro web kovo-masa.cz pro firmu Luboš Maša, která se zabývá realizací odvětrávaných fasád.

Cílem bylo představit jednotlivé typy odvětrané fasády, které firma nabízí a atraktivně prezentovat již realizované zakázky.

Co o novém webu říká Luboš Maša

"Nové webové stránky se líbí nejen nám, ale i všem lidem, kterým jsem je doposud ukázal."
Luboš Maša
majitel firmy Kovo Maša

Responsivní webové stránky odvetravanefasady.cz jsou vytvořené na redakčním systému Joomla 3! a využívají naše oblíbená rozšíření pro redakční systém Joomla!:

 
  • Menu Maximenu CK, které umožňuje atraktivně rozšířit jakékoliv menu - v tomto případě spouštěcí hlavní menu, které obsahuje i obrázky a odkazy do jednotlivých podstránek prezentujících různé typy fasád.

    maximenu male
  • Galerii Event Gallery. Tuto responsivní galerii máme rádi hlavně proto, že lze do ní nahrávat fotografie různých orientací a rozměrů, a ona je srovná do atraktivních dlaždic ve stylu koláže, aniž by je ořezávala, a každá fotografie má i tlačítka pro sdílení fotografií jak na sociálních sítích, tak emailem.

    galerie riga male
 

Screenshoty z webu Odvetravanefasady.cz

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail