CS | EN

Web Odvetravanefasady.cz

Webové stránky odvetravanefasady.cz vznikly jako mikrostránka pro web kovo-masa.cz pro firmu Luboš Maša, která se zabývá realizací odvětrávaných fasád. Cílem bylo představit jednotlivé typy odvětrané fasády, které firma nabízí a atraktivně prezentovat již realizované zakázky.

web home maly

Webové stránky odvetravanefasady.cz vznikly jako mikrostránka pro web kovo-masa.cz pro firmu Luboš Maša, která se zabývá realizací odvětrávaných fasád.

Cílem bylo představit jednotlivé typy odvětrané fasády, které firma nabízí a atraktivně prezentovat již realizované zakázky.

Co o novém webu říká Luboš Maša

"Nové webové stránky se líbí nejen nám, ale i všem lidem, kterým jsem je doposud ukázal."
Luboš Maša
majitel firmy Kovo Maša

Responsivní webové stránky odvetravanefasady.cz jsou vytvořené na redakčním systému Joomla 3! a využívají naše oblíbená rozšíření pro redakční systém Joomla!:

 
  • Menu Maximenu CK, které umožňuje atraktivně rozšířit jakékoliv menu - v tomto případě spouštěcí hlavní menu, které obsahuje i obrázky a odkazy do jednotlivých podstránek prezentujících různé typy fasád.

    maximenu male
  • Galerii Event Gallery. Tuto responsivní galerii máme rádi hlavně proto, že lze do ní nahrávat fotografie různých orientací a rozměrů, a ona je srovná do atraktivních dlaždic ve stylu koláže, aniž by je ořezávala, a každá fotografie má i tlačítka pro sdílení fotografií jak na sociálních sítích, tak emailem.

    galerie riga male
 

Screenshoty z webu Odvetravanefasady.cz

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků