CS | EN

Správa sociálních sítí a médií

Postaráme se, aby vaše sociální sítě - Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn žily a přinášely vám užitek!

Přestaňte se správou sociálních sítí trápit, začněte budovat brand efektivně a vydělávat

Sociální sítě jsou fenomén dnešní doby. Nástroj, díky kterému oslovíte svou cílovou skupinu zákazníků rychlostí blesku. Firmy nikdy nebyly svým potenciálním zákazníkům blíž. Nikdy nebylo možné tak rychle získat informace o nákupním chování lidí a přesně zacílit svůj business. Lidé zveřejňují příběhy, zážitky, úspěchy, oblíbené produkty i služby. Mohlo by se zdát, že to nikdy nebylo jednodušší - ale opak je pravdou.

Na sociálních sítí má prostor každý a zaujmout svou cílovou skupinu více než konkurence, je čím dál těžší. My ze StaWEBnice jsme tady ale od toho, abychom vám pomohli vyniknout a budovat si silné a stabilní postavení v online světě za dostupnou cenu a efektivně.

Ať už podnikáte na volné noze nebo spravujete korporát či celofiremní marketing, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Společně najdeme tu jedinečnou cestu ideální zrovna pro vás a váš brand nebo produkt.  Začněte budovat povědomí o své značce ještě dnes.

Konzultační činnost

Instagram, Facebook, LinkedIn pro vás nejsou cizí slova. Víte, co je to "zeď", "feed", "tweet", co znamená slovní spojení "link v biu". Zkrátka už vám sociální sítě nejsou úplně cizí. ALE i tak se vám pořád nedaří se efektivně oslovovat svou cílovou skupinu, dochází vám nápady na zajímavý a pravidelný obsah, začínáte a nejste si jisti, jakým směrem se v komunikaci vydat.

Chcete se sociální sítím věnovat i nadále, tvořit si správu sami, ale zkrátka potřebujete pomocnou ruku? Konzultaci, možná jen pohled někoho nezujatého zvenčí? Pak jste tady naprosto správně.

Zastavte se na kafe nebo limonádu. Popovídáme si a spolu tomu dáme zase ten nový a svěží vítr.

Tvorba obsahu na míru a správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou pro vás španělská vesnice? Jste obchodník a kreativita je něco, na co vám nezbývá čas? Uběhnout maraton byste zvládli rychleji, než vymyslet kloudný text k příspěvku na Facebooku?

Svěřte správu sociálních sítí kompletně do našich rukou a už jen kontrolujte, že vše běží podle vašich představ. 

Příspěvky za vás vymyslíme, nafotíme (pokud bude potřeba). Budeme hlídat komunikaci vašich fanoušků, ale i kroky konkurence. Výsledky budeme pravidelně reportovat.

Na poznání klienta a jeho značky si dáváme opravdu záležet. Abychom mohli věrohodně vyprávět váš příběh, musíme ho s vámi začít i žít. Příjde vám to jako klišé? Přijeďte se na zámi přesvědčit sami.

 

Správa reklamních kampaní

Rádi byste představili široké veřejnosti novinku na trhu? Potřebujete najít novou klientelu? Hledáte nové kolegy nebo zaměstnance? Efektivně nastavené kampaně na sociálních sítích jsou řešením na všechny vaše potřeby.

Buďto vás naučíme kampaně nastavovat bez nás, nebo starost o ně hodíte za hlavu a svěřite je do našich rukou.

Je jedno, jestli jste začínající "volnonožec" nebo velká firma. Spravujeme rozpočty dle vašich finančních možností.

Máte otázky a nejste si jistí, zda kampaně na sociálních sítích využiváte efektivně? Chcete začít propagovat svoje služby, ale nevíte jak? Stavte se za námi na kávu.

 

Ukázky našich realizací...

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků