CS | EN

Internetové obchody

Eshopy stavíme na Joomla! s Virtuemartem nebo WordPressu s WooCommerce a OpenCart.

Vytvoříme pro vás vytuněný eshop již od 25 000 Kč!

Ať už jste se rozhodli prodávat cokoliv, pomůžeme vám vytvořit úspěšný eshop, který se bude pohybovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání internetových vyhledávačů jako je Google nebo Seznam.cz, a bude dosahovat maximálních konverzí.

Máte eshop, který nefunguje zcela podle vašich představ? Obraťte se na nás! Pomůžeme vám zoptimalizovat váš internetový obchod tak, aby stoupla jeho návštěvnost a dosahoval co nejvyšších prodejů.

Spuštěním internetového obchodu pro nás práce nekončí. Jsme připraveni vám pomoci s jeho propagací na sociálních sítích i formou placených reklamních kampaní (PPC).

Víme, že se chcete věnovat především obchodu a výrobě svého zboží a nemáte čas studovat zákonitosti internetu. Možná jste fandové do IT, ale pokud ne, nemusíte se bát nechat to na nás. Víme, že nikdo učený z nebe nespadl, a pokud se budete chtít zaškolit v obsluze a správě vašeho online obchodu, jsme vám k dispozici. Pokud nám raději zadáte plnění eshopu zbožím nebo přidávání akčních nabídek, zařídíme vše za vás rychle a spolehlivě.

Eshopy VirtueMart

VirtueMart je komponenta pro eshop na populárním a celosvětově rozšířeném CMS systému Joomla! Máte-li již web na redakčním systému Joomla! a chcete do něj přidat eshop, je pro vás eshop VirtueMart jednou z ideálních voleb.

Na tomto open source řešení pro internetové obchody jsme již postavili desítky e-shopů, jak se můžete přesvědčit v našich realizacích. I když pochází VirtueMart z dílny německého programátora Maxe Milberse, je kompletně přeložen do češtiny a dalších jazyků a disponuje rozsáhlou funkcionalitou. Vedle správy objednávek a inventáře zboží obsahuje již v základu celou řadu platebních metod a dalších dnes již standardních funkcí, bez kterých si neumíte svůj online obchod představit.

Ani zde se však fantazii meze nekladou, protože pro VirtueMart existuje celá řada rozšíření, a lze jej volně přizpůsobovat a další funkce doprogramovat na zakázku.

WooCommerce - eshop pro WordPress

Jste-li fandové nejrozšířenějšího CMS systému na světě - WordPressu - můžeme pro vás vytvořit internetový obchod na e-commerce řešení WooCommerce.

Na WooCommerce bylo postaveno již přes 2 miliony obchodů na celém světě. Jedné se také o open source, za jehož vývojem stojí více než 350 programátorů na celém světě. Také pro něj existuje více než 400 rozšíření, díky kterým můžete svůj eshop napojit na účetnictví, rozšířit platební metody a způsoby dopravy nebo napomoci marketingu.

Pokud nevíte, která eshopová platforma je pro vás nejvhodnější, přečtěte si o funkcích všech tří nabízených variant internetových obchodů, a můžeme vám na požádání také zprostředkovat přístup do demo verze. Zde si můžete porovnat jednotlivé administrace a vybrat si tu, která se vám líbí nejvíc nebo nejlépe splňuje vaše požadavky na váš online obchod.

OpenCart - populární eshop pro WordPress

Také OpenCart patří k velmi populárním eshopovým rozšířením pro nejrozšířenější redakční systém na světě - WordPress. Aktuálně pohání více než 342 000 e-shopů po celém světě a byl přeložen do většiny jazyků.

OpenCart podporuje tzv. multistore - tj. správu několika obchodů v rámci jedné administrace, lze v něm jednoduše spravovat katalog zboží a objednávky, můžete ho dále rozšiřovat nad rámec standardní funkcionality pomocí různých placených a bezplatných rozšíření. Aktuálně si můžete vybrat z více než 13 000 šablon a modulů, díky nimž vytvoříte opravdu úspěšný internetový obchod.

Průměrné hodnocení: 4.6
Počet hodnocení: 24

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků