TVORBA ESHOPU (INTERNETOVÉHO OBCHODU)

 

tvorba eshopuPotřebujete vytvořit eshop?

Ať už jste se rozhodli prodávat cokoliv, pomůžeme vám vytvořit profesionální eshop, který se bude pohybovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání internetových vyhledávačů jako je Google nebo Seznam.cz, a bude dosahovat maximálních konverzí.

optimalizace eshopuChcete vylepšit eshop?

Máte eshop, který nefunguje zcela podle vašich představ? Obraťte se na nás! Pomůžeme vám zoptimalizovat váš internetový obchod tak, aby se objevoval na nejvyšších příčkách ve vyhledávačích a dosahoval co nejvyšších prodejů.

Prohlédněte si některé z našich realizací, a rozhodněte se, zda budete chtít od nás vytvořit internetový obchod!
Stačí kliknout na některý z náhledů níže a otevře se vám galerie.
Zde najdete kompletní seznam realizací www stránek a internetových obchodů

Ukázky z realizací našich eshopů

Reference - eshopy Reference - eshopy Reference - eshopy Reference - eshopy Reference - eshopy Reference - eshopy Reference - eshopy - Internetový obchod a webové stránky optiky Nekuda Optik v Kuřimi a Brně - Řečkovicích www.nekudaoptik-kurim.cz Reference - eshopy Reference - eshopy Reference - eshopy - www.absoluteblack.cc Reference - eshopy Reference - eshopy

Proč si vybrat pro tvorbu eshopu právě nás?

Vyberete-li si nás, abychom vytvořili nebo zoptimalizovali váš eshop, získáte:

 • Profesionální copywriting

  Psaní textů pro web (copywritingu) se profesionálně věnujeme již od roku 2004, tj. více než 8 let zkušeností s tvorbou obsahu pro webové stránky nejen v českém, ale i anglickém jazyce. Pro vaše www stránky vytvoříme kvalitní a unikátní obsah, který bude důstojně reprezentovat vás nebo vaši organizaci.

 • SEO optimalizace

  Máme bohaté zkušenosti se optimalizací www stránek pro internetové vyhledávače, tzv. SEO optimalizací. Vytvoříme pro vás webové stránky, které se budou umisťovat na předních místech ve výsledcích vyhledávání vyhledávačů jako je Google, Seznam.cz a další.

 • Vysoká konverze www stránek

  Obsah a design vašeho webu navrhneme na základě našich dlouholetých zkušeností s použitelností webových stránek tak, aby dosahoval maximální konverze, tj. poměru úspěšného dosažení cíle stránky proti počtu zobrazení stránek.

 • Google Analytics

  Zdarma vám umožníme sledovat podrobné informace o návštěvnících vašich webových stránek pomocí systému Google Analytics. Zjistíte kolik lidí denně navštíví vaše www stránky nebo eshop, jak se k vám dostali, odkud pocházeli a navíc díky Google Analytics můžeme dokonale zoptimalizovat cestu k dosažení cíle vašeho webu, např. nákupu vašeho zboží.

 • Správa a aktualizace eshopu

  Eshopy vytváříme v redakčním systému Joomla a jeho rozšíření VirtueMart, díky němuž jednoduše zvládnete aktualizaci obsahu eshopu i vy, navíc získáte přístup k důležitým reportům o prodejích uskutečněných ve vašem internetovém obchodě. Rádi vás za malý poplatek zaškolíme nebo pokud si na to netroufnete, za symbolickou cenu provedeme aktualizace vašeho eshopu za vás, kdykoliv se na nás později obrátíte.

 • Eshop rychle, levně a kvalitně

  Jako menší firma nemáme velké náklady, a proto si můžeme dovolit poskytovat své služby levněji než naši konkurenti. Nejsme natolik zavaleni zakázkami, abychom nestíhali, a proto se můžeme plně soustředit právě na váš eshop a vytvořit ho relativně rychle v závislosti na jeho rozsahu.

 • Kompletní eshop

  Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme za vás - zvolíme vhodný webhosting, zaregistrujeme nejvhodnější doménu, vytvoříme pro vás eshop včetně textů a designu, zajistíme zpětné odkazy (linkbuilding) a doporučíme vám profesionály na online marketing.

 • Komunikace

  V průběhu tvorby vašeho eshopu s vámi budeme v kontaktu prostředky, které si zvolíte - ať už je to email, telefon, skype, ICQ nebo osobní konzultace. Budeme s vámi průběžně konzultovat jednotlivé fáze vývoje e-shopu, aby vše probíhalo dle vašich představ.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na telefonní číslo 604 927 389 nebo nám napište pomocí tohoto formuláře:
1000 znaků zbývá
0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Naše weby a eshopy...

Naši klienti o nás říkají...

 

Se StaWEBnicí na věčné časy a nikdy jinak! Profesionalita, rychlost, vstřícnost. Mohu jen doporučit!!!

Zveřejnil Pavel Mucska dne 9. listopadu 2017
 

Všechna níže popsaná pochvalná slova mohu jen podepsat. Stawebnice - zejména osobou Petry Procházkové -pro nás dělala nový eshop. Vypadá skvěle a protože ho dodnes neustále vylaďujeme a posouváme dál (a že jsme si toho navymýšleli) oceňuji především její empatii, která v tomto doposud převážně mužském oboru není vždy úplně samozřejmá. Díky a doufám v dlouhou spolupráci!

Zveřejnil Petr Máchal dne 8. listopadu 2017
 

Lepší programátory jsem ještě nepotkal. Rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji

Zveřejnil Zdeněk Musil dne 19. srpna 2017
 

Skvělý a profesionální přístup. Na všechny naše dotazy dostáváme rychlé a sofistikované odpovědi s rychlou implementací do praxe!

Zveřejnil Michal Drápalík dne 23. srpna 2016
 

Se StaWEBnici spolupracuji nekolik roku a postupne jsem u ni nechal vytvorit nekolik webu ke sve velke spokojenosti. Ocenuji hlavne vybornou komunikaci, operativni reseni problemu, Mohu vrele doporucit.

Zveřejnil Viktor Šulc dne 30. prosince 2015
 

Výborná komunikace, vše rychle, poradí, vylepší, dobrá cena, pro mě nejlepší!!! Děkuji za spolupráci!!! Doporučuji !!!

Zveřejnila Eva Silná dne 30. prosince 2015
 

StaWEBnice je pro mne záchranné lano při řešení "neřešitelných" problémů. Vynikající spolupráce, spolehlivost a příjemné jednání. Na webovém blogu čerpám spoustu zajímavých informací.

Zveřejnil Ian Noxx dne 30. prosince 2015

Další recenze našich klientů...

Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá