CS | EN

Webhosting

Webhosting pro webové stránky na redakčním systému Joomla! a WordPress

Webhosting pro weby v Joomla! a WordPress

Každý web musí někde "bydlet". Chápeme, že nemusíte rozumět tomu, co vaše webové stránky potřebují, aby běžely rychle a bez výpadků. Proto vám rádi pomůžeme vám vybrat ten nejlepší webhosting pro váš web nebo eshop.

Spolupracujeme s několika profesionálními poskytovateli webhostingu, a záleží jen na vás, zda si zvolíte levnější veřejný webhosting, jako je např. WEDOS nebo výkonnější managed server od Rupostel.

Všechny webhostingy, které používáme, jsou optimalizované pro webové stránky v Joomla! a weby na WordPressu.

Pro eshopy, které jsou náročnější na výkon doporučujeme pronajmout vlastní server, o který se vám můžeme starat nebo lepší program na webhostingu, který tomu svými parametry odpovídá. Stano Scholtz má zkušenosti nejen se správou, ale i s optimalizací výkonu serveru pro eshopy na VirtueMart a dalších systémech.

Ať už víte, co chcete a potřebujete, nebo byste byli raději, kdyby vám s tím někdo poradil, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků