CS | EN

01. Instalace webu v Joomla (1. díl) - instalace z balíčku ve formátu JPA

V tomto videu si ukážeme, jak instalovat webové stránky v redakčním systému Joomla! z balíčku obsahujícího kompletní přednastavený web se vzorovými daty ve formátu JPA. S takovými balíčky se můžete setkat například na stránkách prodejce šablon pro eshopy v systému Virtuemart - www.virtuemarttemplates.net

Takový "fullpackage" balíček s šablonou vám ušetří spoustu práce. Během pár minut máte nainstalovaný plně funkční web, který si pak můžete snadno upravovat k obrazu svému.

Formát JPA je de facto balíček se zálohou webu vytvořenou v komponentě Akeeba Backup, jejíž využití si ukážeme v následujícím kurzu také.

Ale nyní se už podívejme na nejjednodušší způsob, jak vytvořit web v Joomla!:


Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků