CS | EN

11. Galerie Event Gallery

V tomto videu si ukážeme, jak se používá galerie Event Gallery pro Joomla! od německého programátora Svena Bluegeho. Používám ji ráda, protože na rozdíl od jiných do ní můžete nahrát různou směsku fotografií bez ohledu na rozlišení a orientaci, a v galerii se buď poskládají do zajímavé koláže nebo si je ořízne do čtverců zvoleného rozměru. Každopádně vám to ušetří soustu práce.

Zde si můžete stáhnout galerii Event Gallery zdarma, nebo její vytuněnější verzi Event Gallery Extended za 24,20 EUR. Na tomto demu se můžete podívat, jak různé galerie můžete pomocí této galerie vytvořit v horním pravém menu jsou jednotlivé vzhledy galerií a navíc na této stránce jsou rovnou ukázané moduly s využitím této galerie.

V následujícím videu uvidíte, jak vytvořit galerii, nahrát do ní fotografie, přidat k nim popisky a poté zvolenou galerii zobrazit kdekoliv (třeba v článku), jako modul.

Ukázky z použití event gallery najdete i na našem webu zde:

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků