Joomla 3.9.18+ : nefunguje přidávání štítků na článku

Všimli jste si, že jednoduché a rychlé přidávání štítků prostým napsáním textu štítku a stisknutím enter v poli štítky na editaci článku přestalo fungovat zhruba od Joomla! 3.9.18? V tomto článku vám poradím, jak tuto funkci obnovit.

 

stitky clanek

Původně jsem to považovala spíše za bug, ale zjistila jsem, že se jen změnilo výchozí nastavení funkce štítků v  redakčním systému Joomla!. S tím se dá pracovat, pokud používáte pár štítků, ne když píšete blog, a štítky se dále kupí.

Jak tedy obnovit původní pohodlné přidávání štítků, bez toho, aby člověk musel jít předem do komponenty Štítky a nejdříve si povkládat štítky, které pak bude přiřazovat článkům. 

  1. Jděte do Komponenty -> Štítky.
  2. Na záložce zadávání hodnot, přepněte Režim zadání štítku na AJAXstitky ajax

podpora virtuemartMáte internetový obchod na systému VirtueMart a nevíte si rady?

To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou online obchodů na systému VirtueMart máme zkušenost již 10 let.

Nabízíme nejen správu eshopů VirtueMart a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů, importy produktů z XML feedů i jiných formátů, instalaci platební brány, export produktů na srovnávače zboží nebo kompletní SEO pro váš eshop.

 
5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail