Joomla 3.9.18+ : nefunguje přidávání štítků na článku
Všimli jste si, že jednoduché a rychlé přidávání štítků prostým napsáním textu štítku a stisknutím enter v poli štítky na editaci článku přestalo fungovat zhruba od Joomla! 3.9.18? V tomto článku vám poradím, jak tuto funkci obnovit.
Původně jsem to považovala spíše za bug, ale zjistila jsem, že se jen změnilo výchozí nastavení funkce štítků v redakčním systému Joomla!. S tím se dá pracovat, pokud používáte pár štítků, ne když píšete blog, a štítky se dále kupí.
Jak tedy obnovit původní pohodlné přidávání štítků, bez toho, aby člověk musel jít předem do komponenty Štítky a nejdříve si povkládat štítky, které pak bude přiřazovat článkům.
- Jděte do Komponenty -> Štítky.
- Na záložce zadávání hodnot, přepněte Režim zadání štítku na AJAX.
Máte internetový obchod na systému VirtueMart a nevíte si rady?
To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou online obchodů na systému VirtueMart máme zkušenost již 10 let.
Nabízíme nejen správu eshopů VirtueMart a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů, importy produktů z XML feedů i jiných formátů, instalaci platební brány, export produktů na srovnávače zboží nebo kompletní SEO pro váš eshop.
Mohlo by vás také zajímat...
- JCE editor: po upgradu zmizela tlačítka pro přidání obrázku
- Google Analytics 4: Jak vytvořit nové publikum
- ProductXport: jak dostat do Heureka XML feedu cenu dopravy
- Jak promazat mezipaměť (cache) webu v Joomla!
- Plugin AllVideos nefunguje s https
- Komponenta JoomDOC - správa dokumentů pro weby v Joomla!
- Zbozi.cz - přechod na nový xml feed
- Xampp: jak vytvořit novou databázi v PhpMyAdmin
- Fatal error: Cannot use Joomla\String\String as String because 'String' is a special class name in libraries/vendor/joomla/registry/src/Format/Json.php on line 12
- JVE - Joomla Vote Extended - hodnocení článků pro Joomla!