CS | EN

Joomla 3: error 0 - Call to a member function get() on string po kliknutí na štítek / tag

call to a member functiong get on string tags

Pokud na svých webových stránkách v Joomla! používáte štítky / tagy, možná jste se od verze 3.8+ setkali s tím, že přestaly fungovat stránky tagů a místo původní stránky, která obsahovala články odpovídající danému štítku, se vám zobrazila chyba 0 - Call to a member function get() on string. V tomto článku vám poradím, jak tento problém rychle vyřešit.

 

Jak jste si možná všimli, používám štítky hojně na blogu StaWEBnice.

K čemu slouží štítky / tagy v Joomla!

tagy joomla

Štítky jsou vlastně celkem užitečná věc - jednak jsou příjemnou formou navigace, když si někdo chce přečíst více článků souvisejících s daným štítkem. Jednak jsou zajímavé i z hlediska SEO, protože vám díky přiřazení štítku k článku vznikne nová podstránka webu, na níž je koncentrovaný tématicky příbuzný obsah,a tu pak mohou vyhledávače indexovat. Můžete je využívat i  k vytváření položek nabídky, na kterých chcete zobrazovat články, které mají přiřazený určitý štítek, jako jsem to udělala já na webu věnovaném přírodní kosmetice Athenas.cz.

pece o plet menu

Jak přiřadit článku štítek?

Stačí, když v pravém sloupci u editace článku do pole štítky začnete psát název štítku (pokud ještě neexistuje, můžete jej vytvořit odentrováním a pokračovat v přidávání dalšího štítku. Chcete-li použít štítek, který již je v seznamu štítků, nabídce se vám z kontextuálního menu při zadání prvních písmen štítku.

stitky clanek

Jak vyřešit problém s chybou po kliknutí na štítek?

A abych odpověděla i na tu zásadní otázku, díky které tento článek vznikl - problém zřejmě souvisí s políčky v Joomla!. Takže pokud je nevyužíváte, jednoduše a rychle problém vyřešíte tak, že půjdete do Pluginů a vypnete políčko Pole - systém.

system pole

 

 

 

 

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků