CS | EN

Jak vytvořit Facebook App ID pro web v Joomla!

Nainstalovali jste si do webu v redakčním systému Joomla! komponentu nebo jiné rozšíření, které ke své funkčnosti vyžaduje Facebook App ID? V tomto článku vám poradím, jak si takové App ID vygenerovat.

Návod jak vygenerovat Facebook App Id

1. Pokud nejste doposud zaregistrovaní jako Developer na Facebooku, budete se muset zaregistrovat jako Facebook Developer. Jděte na Facebook.com a přihlašte se osobním účtem. Login pro stránku nebo komunitu na Facebooku nelze použít.

2. Pak klikněte na https://developers.facebook.com/apps a klikněte na Register as a Developer v pravém horním rohu. Budete potřebovat zadat své telefonní číslo pro ověření pomocí sms. Po ověření a kliknutí na tlačítko Registrovat se jako developer (Register as a Developer) se vám zobrazí tento popup:

become developer 665x289

Zaškrtněte checkbox, že souhlasíte s podmínkami a klikněte na Pokračovat (Continue).

3. Přeskočte další krok nebo vyplňte informace. Odškrtněte si dole zasílání emailů, pokud nestojíte o další spam.

4. Registrace je hotová. Můžeme pokračovat na vytvoření aplikace.

5. Jděte zpět na https://developers.facebook.com/apps

6. V pravém horním rohu klikněte na tlačítko Vytvořit novou aplikaci.

vytvořit aplikaci Facebook

7. Vyplňte název aplikace do pole App Name. V poli Název aplikace musí být název bez speciálních znaků a interpunkce, ani velká písmena nejsou povolená. Zařaďte aplikaci do kategorie a klikněte na tlačítko Pokračovat.

vytvořit facebook aplikaci

8. Vyplňte úkol captcha a klikněte na tlačítko Pokračovat.

9. V horní části najdete App ID, které potřebujete. Nezapomeňte ale ještě předtím vložit doménu, na které hodláte aplikaci použít vložit do App Domains a dole kliknout na tlačítko Uložit. Níže najdete ještě různé další možnosti, jak můžete aplikaci využít, např. k přihlašování na váš web pomocí facebooku atd.

facebook app id

youtubeSledujte YouTube kanál StaWEBnice!

Zajímají Vás rady a tipy na práci s redakčním systémem Joomla?

Staňte se odběrateli Youtube kanálu StaWEBnice! Jedině tak vám v budoucnosti žádné video neunikne a ušetříte si spoustu času při hledání řešení po diskuzních fórech.Podělte se s ostatními o své zkušenosti...

{fcomment}


Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků