Virtuemart 3: návod na použití multivarianty

multivarianta virtuemart 3Máte internetový eshop ve Virtuemartu 3 a nabízíte zboží, které je dostupné ve více kombinacích různých velikostí a barev, a přitom potřebujete sledovat skladové zásoby? Pak je pro vás ideálním řešením využívat tzv. multivariantu. V následujícím videu Vám ukážeme, čeho dosáhnout v eshopu s použitím multivarianty - což je typ vlastního pole, který máte v seznamu vlastních polí Virtuemartu již předdefinovaný (a pokud ne, najdete níže screenshot).multivarianta virtuemart 3Máte internetový eshop ve Virtuemartu 3 a nabízíte zboží, které je dostupné ve více kombinacích různých velikostí a barev, a přitom potřebujete sledovat skladové zásoby? Pak je pro vás ideálním řešením využívat tzv. multivariantu. V následujícím videu Vám ukážeme, čeho dosáhnout v eshopu s použitím multivarianty - což je typ vlastního pole, který máte v seznamu vlastních polí Virtuemartu již předdefinovaný (a pokud ne, najdete níže screenshot).

Na našem příkladu si ukážeme, jak přidat do eshopu koberce, které máme v různých rozměrech a barvách, tak, aby v eshopu působily jako jeden produkt, u kterého si můžete zvolit libovolnou kombinaci - viz náš úvodní screenshot.

 

Jak vložit produkt pomocí multivarianty?

Podívejte se na naše krátké video a hned vám bude vše jasné!

Here is a video tutorial in English:

Jak vytvořit vlastní pole typu multivarianta?

Pokud nemáte v seznamu vlastních polí pole multivarianta, musíte jej nejprve vložit v administraci Virtuemartu (Vlastní pole/Custom fields) a posléze nastavit dle tohoto screenshotu:

multivarianta vlastni pole mensi

 

youtubeSledujte YouTube kanál StaWEBnice!

Zajímají Vás rady a tipy na práci s redakčním systémem Joomla?

Staňte se odběrateli Youtube kanálu StaWEBnice! Jedině tak vám v budoucnosti žádné video neunikne a ušetříte si spoustu času při hledání řešení po diskuzních fórech.Podělte se s ostatními o své zkušenosti...

{fcomment}

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail