CS | EN

Joomla 3: jak přidat modul do menu

prepinac jazyku joomla modul v menu

Když tvoříte webové stránky v Joomla!, můžete občas potřebovat přidat do menu také nějaký modul, jako například vyhledávání nebo přepínač jazyka či měny. V tomto článku vám poradím, jak toho snadno dosáhnout.

1. Nejprve si potřebujete stáhnout a nainstalovat plugin Modules anywhere. Tento modul má svou verzi zdarma i placenou. Klasicky balíček nahrajte přes Správce rozšíření. Automaticky se publikuje, takže to nemusíte řešit.

2. Jděte do správce modulů a podívejte se na ID modulu, který chcete začlenit do menu, např.

id modulu joomla

3. Jděte do menu Nabídky - otevřete nabídku, do které chcete přidat modul a klikněte na tlačítko Nový - zvolte jako typ nabídky Oddělovač (Systémové odkazy). Do titulku dejte tag {module 172}, kde 172 nahradíte skutečným ID modulu, který tam chcete vložit.

menu oddelovac prepinac jazyka

Voilá! Na pozici, kterou jste v menu zvolili by se měl zobrazit zvolený modul (pokud je publikovaný, má správnou pozici a je přiřazený položkám nabídky). 

 

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků