SEO OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK A ESHOPŮ

Sebekrásnější web je vám k ničemu, když nemá návštěvnost, protože ho uživatelé nenajdou nebo když na něj chodí lidé, kteří se tam dostali omylem a nemají v úmyslu si koupit vaše zboží nebo využít vaše služby.

SEO optimalizace - levný nástroj ke zvýšení návštěvnosti webu

Způsobů jak dostat lidi na vaše www stránky nebo eshop je více - můžete si zaplatit drahou reklamu, která vám zajistí přední pozice v placených výsledcích např. v Google Adwords nebo na Zbozi.cz, nebo můžete seo optimalizovat své webové stránky, aby se dostaly na přední místa ve fulltextových výsledcích vyhledávání, a nebude vás to stát téměř nic.

Co je to SEO optimalizace?

SEO (Search Engine Optimization) neboli optimalizace pro internetové vyhledávače je řada operací, jejichž účelem je zlepšení pozic ve výsledcích vyhledávání ve fulltextových vyhledávačích jako je Google, Yahoo! ale i náš Seznam.cz a Centrum.cz. Čím výše jsou vaše stránky ve výsledcích vyhledávání, tím větší je šance, že na ně uživatelé kliknou a dostanou se na vaše www stránky nebo eshop.

Cílem SEO optimalizace však není jen dosažení první pozice ve výsledcích vyhledávání, ale především získání návštěvnosti cílové skupiny návštěvníků, tj. návštěvníků, kteří mají zájem o vaše zboží a služby. Toho lze docílit volbou správných klíčových slov.

seo optimalizaceSEO optimalizace v ceně tvorby webu/eshopu

Nechte si od nás vytvořit www stránky nebo eshop a získáte SEO optimalizaci ZDARMA. Myslíme si, že www stránky nebo eshop bez SEO optimalizace jsou jako kreditní karta v obchodě, kde ji nepřijímají - k ničemu. Proto již při tvorbě textů pro web bereme v potaz všechny faktory významné pro SEO.

Vytvoříme pro vás web nebo e-shop, který se bude pohybovat na předních příčkách ve výsledcích vyhledávání a pomůže vám porazit konkurenci. Zvolíme pro vás klíčová slova, která přivedou na váš web nebo eshop ty správné návštěvníky.

Navíc do vašeho webu nebo eshopu přidáme ZDARMA Google Analytics, abyste měli přehled o návštěvnosti svých webových stránek či e-shopu a mohli jej nadále optimalizovat z hlediska konverze i SEO.

seo optimalizaceSEO optimalizace pro váš stávající web či eshop

Máte webové stránky nebo eshop, které nemají dostatečnou návštěvnost? Pomocí SEO optimalizace vám pomůžeme dostat se na přední příčky v internetových vyhledávačích a tím navýšit návštěvnost webu nebo eshopu.

Optimalizujeme vaše www stránky nebo eshop na klíčová slova, která zajistí, že se na váš web dostanou opravdu návštěvníci, kteří mají zájem o vaše produkty a služby, čímž dojde k výraznému navýšení konverze vašeho webu nebo eshopu.

I vám nabízíme v rámci SEO optimalizace ZDARMA přidání Google Analytics, abyste měli přehled o návštěvnosti svých webových stránek či e-shopu a mohli jej dále optimalizovat.

SEO optimalizace webu nebo eshopu vám přinese:

 

  • Top pozice ve vyhledávačích

  • Zvýšení návštěvnosti www stránek nebo e-shopu

  • Růst prodeje zboží a služeb

  • Vyšší zisk z vašeho podnikání

Máte zájem o SEO optimalizaci?

Pokud máte zájem o nový web nebo eshop včetně SEO optimalizace nebo chcete provést SEO optimalizaci vašich stávajících www stránek nebo e-shopu, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na telefonní číslo 604 927 389 nebo nám napište pomocí tohoto formuláře:
1000 znaků zbývá
0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Naše weby a eshopy...

Naši klienti o nás říkají...

 

Se StaWEBnicí na věčné časy a nikdy jinak! Profesionalita, rychlost, vstřícnost. Mohu jen doporučit!!!

Zveřejnil Pavel Mucska dne 9. listopadu 2017
 

Všechna níže popsaná pochvalná slova mohu jen podepsat. Stawebnice - zejména osobou Petry Procházkové -pro nás dělala nový eshop. Vypadá skvěle a protože ho dodnes neustále vylaďujeme a posouváme dál (a že jsme si toho navymýšleli) oceňuji především její empatii, která v tomto doposud převážně mužském oboru není vždy úplně samozřejmá. Díky a doufám v dlouhou spolupráci!

Zveřejnil Petr Máchal dne 8. listopadu 2017
 

Lepší programátory jsem ještě nepotkal. Rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji

Zveřejnil Zdeněk Musil dne 19. srpna 2017
 

Skvělý a profesionální přístup. Na všechny naše dotazy dostáváme rychlé a sofistikované odpovědi s rychlou implementací do praxe!

Zveřejnil Michal Drápalík dne 23. srpna 2016
 

Se StaWEBnici spolupracuji nekolik roku a postupne jsem u ni nechal vytvorit nekolik webu ke sve velke spokojenosti. Ocenuji hlavne vybornou komunikaci, operativni reseni problemu, Mohu vrele doporucit.

Zveřejnil Viktor Šulc dne 30. prosince 2015
 

Výborná komunikace, vše rychle, poradí, vylepší, dobrá cena, pro mě nejlepší!!! Děkuji za spolupráci!!! Doporučuji !!!

Zveřejnila Eva Silná dne 30. prosince 2015
 

StaWEBnice je pro mne záchranné lano při řešení "neřešitelných" problémů. Vynikající spolupráce, spolehlivost a příjemné jednání. Na webovém blogu čerpám spoustu zajímavých informací.

Zveřejnil Ian Noxx dne 30. prosince 2015

Další recenze našich klientů...

Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá