CS | EN

vmError: VmTable #__virtuemart_vendors_cs_cz Check not passed.

Máte eshop ve Virtuemartu 2 a nedaří se Vám uložit měna v nastavení obchodu, protože to vyhazuje chybu: vmError: VmTable #__virtuemart_vendors_cs_cz Check not passed. Neither slug nor obligatory value at vendor_store_name for auto slug creation is given ? V tomto článku Vám poradím, jak tento problém odstranit.

Problém je způsoben tím, že v databázi v tabulce #__virtuemart_vendors_cs_cz (za # si dosaďte předponu tabulek Vašeho eshopu), nemáte žádný řádek. Tento je potřeba tam vložit ručně.

1. Přihlaste se přes PhpMyAdmin nebo jiného správce db do své databáze.

2. Otevřete tabulku #__virtuemart_vendors_cs_cz.

3. Buď ručně vytvořte první řádek podle struktury nějakého cvičně nainstalovaného virtuemartu, nebo můžete naimportovat tento sql export. Je potřeba smazat původní tabulku a nově naimportovanou přejmenovat a dát jí správnou předponu pro Vaši databázi. Pak si musíte konkrétní údaje firmy v administraci eshopu přepsat na ty vaše. Na to nezapomeňte, nebo se budou Vašim zákazníkům zobrazovat údaje naší cvičné firmy.

4. Pokud neumíte pracovat s databázemi nebo se vám to nedaří podle návodu provést, kontaktujte nás! Nám to zabere pár minut a Vás to nebude stát víc než 200 Kč.

Podělte se s ostatními o své zkušenosti...

{fcomment}

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků