vmError: VmTable #__virtuemart_vendors_cs_cz Check not passed.

Máte eshop ve Virtuemartu 2 a nedaří se Vám uložit měna v nastavení obchodu, protože to vyhazuje chybu: vmError: VmTable #__virtuemart_vendors_cs_cz Check not passed. Neither slug nor obligatory value at vendor_store_name for auto slug creation is given ? V tomto článku Vám poradím, jak tento problém odstranit.

Problém je způsoben tím, že v databázi v tabulce #__virtuemart_vendors_cs_cz (za # si dosaďte předponu tabulek Vašeho eshopu), nemáte žádný řádek. Tento je potřeba tam vložit ručně.

1. Přihlaste se přes PhpMyAdmin nebo jiného správce db do své databáze.

2. Otevřete tabulku #__virtuemart_vendors_cs_cz.

3. Buď ručně vytvořte první řádek podle struktury nějakého cvičně nainstalovaného virtuemartu, nebo můžete naimportovat tento sql export. Je potřeba smazat původní tabulku a nově naimportovanou přejmenovat a dát jí správnou předponu pro Vaši databázi. Pak si musíte konkrétní údaje firmy v administraci eshopu přepsat na ty vaše. Na to nezapomeňte, nebo se budou Vašim zákazníkům zobrazovat údaje naší cvičné firmy.

4. Pokud neumíte pracovat s databázemi nebo se vám to nedaří podle návodu provést, kontaktujte nás! Nám to zabere pár minut a Vás to nebude stát víc než 200 Kč.

Podělte se s ostatními o své zkušenosti...

{fcomment}

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail