řazení produktů ve VirtueMartu

VirtueMart 3: řazení produktů v kategorii

Eshop VirtueMart nabízí celou řadu možností, jak řadit produkty v kategorii. V tomto videu vám ukážu, jak nastavit vlastní řazení produktů v kategorii eshopu VirtueMart - tedy jak určit řazení produktů pro každou kategorii eshopu zvlášť.

Jak změnit pořadí produktů v kategorii eshopu VirtueMart?

1. Globální nastavení řazení produktů v eshopu VirtueMart

Výchozí nastavení řazení produktů v kategorii najdete na záložce "Řazení produktů" v Konfiguraci Virtuemartu.

razeni produktu konfigurace virtuemart

2. Řazení produktů ve zvolené kategorii

Každá kategorie eshopu VirtueMart má své vlastní řazení. Takže jeden a týž produkt, který má přiřazeno více kategorií může být v kategorii A jako první a kategorii B jako poslední. Musíte tedy řazení pro každou kategorii uložit zvlášť, pokud nechcete použít některé z jiných kritérií pro řazení produktů /viz bod 1/.

Před prvním uložením máte u všech produktů nuly. Po kliknutí na tlačítko "Uložit řazení" (ikonka se šipkou nahoru a dolů), vám naskočí čísla - neděste se, že pokud byste zadali normální číslování 1, 2, 3... a VirtueMart si je uložit jako 5, 10,15... funguje to stejně, jen máte možnost přesunout produkt mezi 1 a 5 např. tím, že produktu dáte pořadí 3 a tím se celá číselná řada posune.

Kliknutím na odkaz "Řazení" si pak seřadíte produkty pro vás v administraci a to vzestupně nebo sestupně (klikáním mezi tím můžete přepínat).

seradit produkty eshop virtuemart

podpora virtuemartMáte internetový obchod na systému VirtueMart a nevíte si rady?

To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou online obchodů na systému VirtueMart máme zkušenost již 10 let.

Nabízíme nejen správu eshopů VirtueMart a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů, importy produktů z XML feedů i jiných formátů, instalaci platební brány, export produktů na srovnávače zboží nebo kompletní SEO pro váš eshop.

 
5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail