Webové stránky, které jsme již vytvořili...

Prohlédněte si ukázky z našich nejnovějších realizací webových stránek v redakčním systému Joomla! a nechte si vytvořit vlastní web s redakčním systémem (CMS), který si budete moci sami spravovat, aniž byste museli umět programovat nebo vědět cokoliv o HTML.

Líbí se Vám naše práce? Kontaktujte nás a nechte si udělat cenovou nabídku na své webové stránky!

webové stránky www.berlitzpraha.cz

Pro jednoho z našich nejvýznamnějších klientů - jazykovou školu Berlitz v Praze, jsme vytvořili nové webové stránky s internetovým obchodem, které nahradily původní web www.berlitz.cz. Samotný design si mezinárodní společnost Berlitz nechala navrhnout na zakázku renomovanou designovou firmou, a my jsme jej volně převzali. Výsledkem je moderní responsivní web, který nahradil předchozí webové řešení na systému Contenido.

Webové stránky odvetravanefasady.cz vznikly jako mikrostránka pro web kovo-masa.cz pro firmu Luboš Maša, která se zabývá realizací odvětrávaných fasád. Cílem bylo představit jednotlivé typy odvětrané fasády, které firma nabízí a atraktivně prezentovat již realizované zakázky.

Začátkem roku 2016 jsme spustili redesignovaný web výrobce hliníkových pergol - firmy ALcentrum. Společnost ALcentrum patří k našim nejvěrnějším zákazníkům. Vytvořili jsme pro ni celou řadu mikrostránek, a pravidelně pro ni vytváříme články do sekce Novinky. Webové stránky společnosti ALcentrum prostě žijí, a přední pozice na stránkách vyhledávačů tomu odpovídají.

web půjčovna fototechniky fotori

Pro jednoho z našich prvních zákazníků - Viktora Šulce -  jsme provedli redesign jeho úspěšné půjčovny fototechniky. Nové webové stránky jsou již nejen responsivní, ale disponují i zdokonaleným rezervačním systémem Book it!.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na telefonní číslo 604 927 389 nebo nám napište pomocí tohoto formuláře:
1000 znaků zbývá
Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá
facebook StaWEBnice twitter StaWEBnice YouTube StaWEBnice Google+ StaWEBnice