tvorba webu eshopu brno seo

www stránky Brno
tvorba eshopu Brno
seo optimalizace Brno
copywriting texty pro web Brno
 

Naše realizace webových stránek a eshopů

TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ (E-SHOPŮ)

Otevíráte internetový obchod?

Pomůžeme vám s tvorbou profesionálního internetového obchodu s maximální konverzí, který vaši zákazníci najdou na předních pozicích ve vyhledávání Googlu, Seznamu.cz nebo jiných internetových vyhledávačů.

optimalizace eshopuPotřebujete optimalizovat e-shop?

Máte online obchod, který nešlape tak, jak by měl? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme vylepšit váš eshop tak, aby se dostal na nejvyšš příčky internetových vyhledávačů a dosahoval maximálních zisků.

Prohlédněte si některé z našich realizací, a rozhodněte se, zda budete chtít od nás vytvořit internetový obchod!
Stačí kliknout na některý z náhledů níže a otevře se vám galerie.
Zde najdete kompletní seznam realizací www stránek a internetových obchodů

Proč si nechat vytvořit internetový obchod právě od nás?

Vyberte si nás pro tvorbu nebo optimalizaci vašeho internetového obchodu a získáte:

 • Profesionální copywriting

  Copywritingu (tvorbě textů pro www stránky) se profesionálně věnujeme již od roku 2004, což znamená, že máme více než 8 let zkušeností s tvorbou obsahu pro www stránky nejen v češtině, ale i angličtině. Pro vaše webové stránky napíšeme kvalitní a unikátní obsah, který vám pomůže úspěšně prodávat vaše zboží nebo služby.

 • SEO optimalizace

  Těžíme z bohatých zkušeností s SEO optimalizací, tj. optimalizací webových stránek pro internetové vyhledávače. Vytvoříme pro vás internetový obchod, který se bude umisťovat na předních místech ve výsledcích vyhledávání vyhledávačů jako je Google, Seznam.cz a další.

 • Vysoká konverze webových stránek

  Obsah a vzhled vašeho internetového obchodu navrhneme na základě našich dlouholetých zkušeností s použitelností webu tak, aby dosahoval maximální konverze, čili poměru úspěšného dosažení cíle stránky proti počtu zobrazení stránek.

 • Google Analytics

  Zdarma vám umožníme sledovat detailní statistiky o návštěvnících vašeho eshopu pomocí systému Google Analytics. Dozvíte se, kolik lidí denně navštíví váš eshop, jak se k vám dostali, odkud byli a navíc díky Google Analytics dokonale zoptimalizujeme konverzi vašeho internetového obchodu.

 • Správa a aktualizace internetového obchodu

  Internetové obchody vytváříme v redakčním systému Joomla a jeho rozšíření VirtueMart, který umožňuje jednoduchou aktualizaci obsahu eshopu, kterou zvládnete i vy, a navíc budete mít přístup k důležitým přehledům o prodejích uskutečněných ve vašem e-shopu. Rádi vás zaškolíme nebo za symbolickou cenu provedeme aktualizace vašeho online obchodu za vás, kdykoliv se na nás obrátíte.

 • Internetový obchod rychle, levně a kvalitně

  Jako menší firma si můžeme dovolit poskytovat nižší ceny služeb než naše konkurence. Nebereme si více práce, než můžeme stihnout, a proto se můžeme maximálně soustředit právě na váš internetový obchod a vytvořit v poměrně krátké době v závislosti na jeho rozsahu.

 • Kompletní internetový obchod

  O vše se postaráme za vás - od volby webhostingu, přes výběr a registraci domény, k tvorbě eshopu včetně textů a vzhledu, až po zajištění zpětných odkazů. A tím to nekončí! Doporučíme vám i profesionály na online marketing.

 • Dokonalá komunikace je základ

  Během tvorby vašeho internetového obchodu s vámi budeme ve styku pomocí prostředků, které si zvolíte - ať už to bude email, telefon, skype, ICQ nebo osobní konzultace. Budeme s vámi průběžně probírat jednotlivé fáze vývoje e-shopu, aby vše probíhalo dle vašich představ.

Výměna zpětných odkazů (linkbuilding)

Nabízíme i výměnu zpětných odkazů. Odkaz na vaší webovou stránku nebo eshop umístíme na stránku s odkazy, která je přístupná ze všech stránek našeho webu.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá