Tipy pro SEO a jak tvořit webové stránky v Joomla

petra procházková

Vítejte na našem blogu!

Naleznete zde nejen užitečné tipy a rady pro tvorbu webových stránek a eshopů v redakčním systému Joomla! a jeho rozšíření Virtuemart, ale i obecné rady pro SEO optimalizaci webu, copywriting atd.

Nenechte si ujít naše další rady a návody!

Sledujte tým StaWEBnice na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google Plus! Chcete názornější návody? Staňte se odběratelem našeho kanálu na Youtube!

Facebook StaWEBnice Twitter StaWEBnice Google+ StaWEBnice Youtube StaWEBnice


Linkbuilding neboli budování odkazů představuje jeden z důležitých faktorů ovlivňujících pozici vašich webových stránek nebo eshopu ve výsledcích vyhledávačů.

Pokud aktivujete SEO Friendly URL's až poté, co jste si vytvořili všechna menu a články, může se vám stát, že po kliknutí na kteroukoliv stránku jinou než je domovská stránka (homepage), se vám stránka zobrazí bez stylů (bílá s texty, bez šablony).

Našla jsem na fórech řešení, které nejen že vyřeší problém se styly, ale navíc odstraní z url stránek to nehezké "index.php", takže získáte pěkné url ve stylu: "http://www.vasedomena.cz/nase-sluzby" místo původního "http://www.vasedomena.cz/index.php/nase-sluzby".

Google Analytics je online služba, která vám poskytne podrobné informace o návštěvnosti vašich webových stránek, díky kterým pak můžete svůj web lépe optimalizovat.

Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá