CS | EN

SEO - optimalizace webu a eshopu pro vyhledávače

Získejte návštěvnost pro váš web či eshop zdarma díky SEO.

Dostaneme Vaše weby a eshopy na přední pozice vyhledávačů.

Vaše webové stránky nebo eshop mohou být sebekrásnější, ale pokud nemají návštěvníky, protože není k nalezení na internetu nebo na sice návštěvníky má, ale ti si nic nekoupí, pak je něco špatně. SEO optimalizace představuje řešení tohoto problému - umožní vám bez placené reklamy nalákat na váš web nebo internetový obchod návštěvníky, kteří hledají přesně to, co prodáváte nebo nabízíte.

Jak vám SEO optimalizace pomůže zvýšit návštěvnost webu nebo eshopu

Návštěvníky můžete na vaše www stránky nebo eshop nalákat různým způsobem - placenou reklamou, např. v Google Adwords nebo na Zbozi.cz, nebo můžete zainvestovat řádově nižší částku do seo optimalizace své webové stránky nebo e-shopu, a dostanete se na přední místa ve fulltextových výsledcích vyhledávání, aniž by vás to stálo celé jmění.

Co je to SEO?

SEO (Search Engine Optimization) neboli optimalizace pro internetové vyhledávače představuje řadu operací, které si kladou za cíl vylepšení pozic ve výsledcích vyhledávání fulltextových vyhledávačů jako je Google, Yahoo!, AOL, Altavista, ale i český Seznam.cz nebo Centrum.cz.

Čím vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání vaše www stránky nebo eshop dosáhnou, tím větší mají šanci, že na ně uživatelé kliknou a tím se dostanou na vaše webové stránky nebo e-shop.

Co je cílem optimalizace pro vyhledávače?

Cílem SEO optimalizace není jen dosažení prvních pozic ve výsledcích vyhledávání, jde především o návštěvnost cílové skupiny návštěvníků, tj. návštěvníků, kteří mají zájem o vaše zboží a služby. Tohoto cíle lze dosáhnout volbou těch správných klíčových slov.

SEO optimalizace zdarma

Pokud si necháte od nás vytvořit webové stránky nebo internetový obchod, získáte SEO optimalizaci v ceně. Jsme názoru, že webové stránky nebo eshop bez SEO optimalizace nemají význam. Proto již při tvorbě textů pro www stránky nebo eshop optimalizujeme obsah pro vyhledávače.

Vytvoříme pro vás www stránky a internetové obchody, které vaši náštěvníci najdou na předních příčkách internetových vyhledávačů a pomůžeme vám porazit konkurenci. Vybereme pro vás ta pravá klíčová slova, která vám přivedou ty správné návštěvníky.

Navíc vám ZDARMA díky Google Analytics umožníme přehled o návštěvnosti vašich webových stránek či e-shopu, abychom jej mohli nadále optimalizovat z hlediska SEO a zvyšování konverze.

SEO optimalizace pro váš aktuální web či eshop

Máte www stránky nebo internetový obchod, které mají malou návštěvnost? SEO optimalizace od nás vám pomůže dostat se na přední příčky v internetových vyhledávačích a zvýšit návštěvnost www stránek nebo e-shopu.

Zoptimalizujeme vaše webové stránky nebo e-shop pomocí klíčových slov, která na váš web přivedou opravdu návštěvníky, kteří chtějí vaše produkty a služby, což pomůže k navýšení konverze vašich www stránek nebo eshopu.

Navíc v rámci SEO optimalizace ZDARMA přidáme Google Analytics do vašeho webu nebo eshopu, abyste získali přehled o návštěvnosti svých webových stránek či e-shopu, a mohli jej dále zdokonalovat.

Přínos SEO optimalizace pro váš web a eshop:

  • Přední pozice ve vyhledávačích

  • Vyšší návštěvnost webových stránek a eshopu

  • Nárůst prodeje zboží a služeb

  • Maximalizaci zisku z vašeho podnikání

Chcete SEO optimalizaci pro váš web nebo eshop?

Máte-li zájem o nové webové stránky nebo internetový obchod včetně SEO optimalizace, nebo potřebujete-li SEO optimalizaci vašich aktuálních www stránek nebo e-shopu, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků