CS | EN

Mikrostránky

Podpořte své produkty a služby pomocí mikrostránky, ať už pro PPC kampaně nebo kvůli vylepšení SEO skóre.

Mikrostránky stránky pro podporu produktů a služeb již od 10 000 Kč!

Vytvoříme pro vás mikrostránky, které nebudou jen na ozdobu, ale opravdu podpoří SEO vašeho webu a nebo poslouží coby landing page pro PPC kampaně

Microsites můžete mít na samostatných doménách, což pomůže posunout váš hlavní web ve výsledcích vyhledávání, nebo na subdoméně, chcete-li je využívat primárně pro marketingové kampaně.

Je jedno, jestli vyrábíte šperky, prodáváte auta nebo nabízíte reality, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Vytvoříme mikrostránky na míru dle vašich představ, levně, kvalitně a rychle.

Webové stránky pro začínající podnikatele

Začínáte s podnikáním, potřebujete webové stránky, aby se o vás dozvěděli potencionální zákazníci nebo eshop, kde byste mohli prodávat své zboží, ale nechcete do nich investovat desítky tisíc? Pak jste tu správně!

Zajistíme pro vás vše od webhostingu, přes registraci domény, zřízení emailových schránek až po samotný web.

Levné webové stránky

Potřebujete vytvořit webové stránky, ale nechcete do nich příliš investovat hned na začátku? Chápeme, že když začínáte s podnikáním, je třeba hlídat si výdaje. Jsme sdružení několika profesionálů zabývajících se tvorbou webových stránek. Podnikáme z domu, a tak naše náklady nejsou vysoké. Proto vám vytvoříme kvalitní, funkční a dostatečně reprezentativní webové stránky již od 10 000 Kč.

Webové stránky, které si můžete sami spravovat

A to není vše! Na rozdíl od konkurence vás naučíme spravovat si jejich obsah, takže si jednoduše budete moci přidávat novinky nebo články o vašich službách.

Tvoříme weby s redakčním systémem Joomla! a WordPress, což jsou nejpoužívanější CMS systémy na světě. I kdybyste byste si na správu webu netroufli, můžete nám kdykoliv poslat email nebo zatelefonovat, a my váš web aktualizujeme za vás.

Ukázky našich realizací...

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků