CS | EN

Tým StaWEBnice

Vše, co jste o nás chtěli vědět, ale báli jste se zeptat...

petra prochazkova

Petra Procházková

CEO, Projektová manažerka SEO specialistka

Email:
Mobil: +420 604 927 389
Skype: peta_ze_sklepa

Petra je srdce, mozek a duše celého projektu StaWEBnice. Po úspěšném absolvování Právnické fakulty v Brně působila 5 let mimo jiné na pozici projektové manažerky, copywriterky a seo optimalizátorky ve společnosti Xacti, s. r. o., která vyvíjela internetové aplikace cílené na celosvětový trh. Již tehdy začala psát svůj první blog Bizy-bee.com, na kterém si procvičovala seo copywriting. V roce 2010 se rozhodla povýšit svůj koníček na zaměstnání a založila projekt StaWEBnice. Můžete se na ni obrátit, pokud chcete zjistit více o tom, co nabízíme, nebo máte zájem o cenovou nabídku.

Kromě rodné češtiny mluví plynně anglicky a domluví se německy.

Petra Kocourková

Petra Kocourková

Copywriterka, administrátorka webů a eshopů

Email:
Mobil: +420 604 427 978
Skype: petrauk11

Petra vystudovala ekonomii a logistiku na Univerzitě Obrany ve Vyškově. Po vysoké škole pracovala v logistice nadnárodního korporátu v Praze a po odjezdu do Velké Británie v roce 2008 pracovala v logistice dvou velkých nadnárodních korporátů nedaleko Londýna. Petra miluje cestování, a proto se rozhodla opustit logistiku a stala se digitálním nomádem. Prošla si několika rekvalifikačními kurzy a na podzim 2016 se přidala k týmu StaWEBnice coby copywriterka a administrátorka eshopů. Spolupráce s klienty se osvědčila a prakticky není znát, že Petra poskytuje služby ze zahraničí.

Petra mluví plynule anglicky, španělsky a samozřejmě hovoří česky.

 
Denisa Licková

Denisa Licková

Copywriterka, administrátorka webů a eshopů

Email:
Mobil: +420 776 677 736
Skype: stawebnice

Denisa působila před naskočením do projektu StaWEBnice na vedoucí pozici v support teamu společnosti Vodafone. Ve StaWEBnici pracuje coby copywriterka specializující se navíc na linkbuilding a PR články již od roku 2013. Neúnavně píše články nejen z oblasti finančnictví, kosmetiky, vzdělávání, ale i unikátní texty pro naše eshopy. Naši stávající zákazníci se na ni mohou obrátit, pokud potřebují upravit či doplnit texty pro svůj web či eshop, nebo propagovat svůj web pomocí PR článků a sociálních sítí.

Lukáš Polzer

Lukáš Polzer

HTML, CSS kodér specialista na responsivitu

Email:
Mobil: +420 773 660 101

Lukáš je již stálým a nepostradatelným členem našeho týmu - připojil se k nám koncem roku 2015.

Od té doby nám šetří spoustu času tím, že "ví, kam do CSS sáhnout", aby weby vypadaly dobře také na mobilních zařízeních.

Lukáš má celou řadu zkušeností také s kódováním šablon pro webové stránky v Drupalu díky spolupráci se svým bratrem Janem, který je známý webmaster a propagátor redakčního systému Drupal.

Je prvním mužským elementem v našem týmu a je stále dobře naladěn.

 
Michaela Bednarovská

Michaela Bednarovská

sociální sítě a PPC kampaně

Email:
Mobil: +420 773 660 486

Michaela se již od vysoké školy zajímá o marketing a sociální vědy. Po absolvování Provozní fakulty v Brně proto hledala uplatnění právě v oboru marketingu a obchodu. Po prvotní zkušenosti v obchodním týmu golfového resortu Kaskáda následovalo 5 intenzivních let na manažerské pozici. Dělala pravou ruku aktivní brněnské podnikatelce a starala se o její 3 firmy. Vyzkoušela si tak řízení lidí, provoz, finanční plánování, personalistiku a samozřejmě i marketing, obchod a další. Zkrátka vše, co bylo zrovna potřeba. Podobnou zkušenost měla i u posledního zaměstnavatele, kde byla také pravou rukou majitele a odkud si odskočila na mateřskou. Nejraději ale vzpomíná na zkušenosti z reklamní agentury YASHICA, díky které mohla prohloubit své znalosti v oblasti komunikace na sociálních sítích, reklamy a content marketingu. V rámci sebevzdělávání pak doplnila znalosti ještě o PPC a za spolupráci se staWEBnicí je ráda, protože tady všechny tyto její oblíbené dovednosti může dělat pro naše klienty. Takže je-li potřeba pohnout s komunikací na sociálních sítích, nebo potřebujete dobře nastavit PPC kampaně, budete mít k ruce naši nejnovější posilu.

Jiří Dolina

Jiří Dolina

webdesigner, webmaster - WordPress

Email:
Mobil: +420 776 765 855

Jiří pracuje již téměř 12 let jako systémový administrátor ve společnosti Siemens a tvorba webů je jeho koníčkem a prací již téměř 15 let.

Než zakotvil u WordPressu, vyzkoušel si i jiné redakční systémy včetně Joomla!. Je vášnivým fanouškem technologií a IT, a baví ho neustále zkoušet nové věci a redakční systémy. V tuto chvíli je jeho jedničkou WordPress, ale v budoucnosti, kdo ví...

Díky němu StaWEBnice rozšiřuje portfolio svých služeb také na WordPress a WooCommerce.

Vedle rodného jazyka, jímž je čeština, mluví plynule anglicky.

Ve volném čase se mimo jiné věnuje cyklistice a lednímu hokeji.

 
Stano Scholtz

Stanislav Scholtz

Joomla! developer a webmaster. Programátor.

Email:
Mobil: +421 908 714 306

Stano se zabývá programováním pro Joomla! a VirueMart již více než 13 let. Je tvůrcem úspěšné komponenty One Page Checkout for VirtueMart a vedle programování software na míru se specializuje také na webhostingové služby a správu serverů.

Ondřej Med

Ondřej Med

Online marketingový specialista. SEO analytik. Brand-builder.

Email:
Mobil: +420 732 619 769

Ondra se vždy zajímal o moderní technologie a digitální svět. Přes dva roky pracuje v digitálních agenturách, kde se zaměřuje na brand building a koordinaci komunikačních kanálů. Zabývá se také analytikou komunikace a SEO.

Zajímá se o umění, historii, sport, fotografii a kinematografii.

 
Dušan Kožíšek

Dušan Kožíšek

administrátor webů a eshopů

Email:

Dušan je členem našeho týmu od zimy 2018.

Ke své úspěšné kariéře profesionálního sportovce a asistenta trenéra reprezetance se rozhodl přidat další činnost, která vychází z dalšího z jeho koníčků - záliby v IT, a tak začal administrovat a stavět webové stránky v Joomla!

Pro Dušana není Joomla! žádnou novinkou - jeho původní webové stránky byly na ní postaveny také. Nyní se v duchu hesla "každý den se naučit něco nového" trénuje na konkrétních úkolech, jak spravovat a upravovat weby našich klientů.

Kromě rodné češtiny nejlépe ovládá angličtinu, ale je schopen prohodit i pár frází v němčině, ruštině, polštině, finštině, estonštině a japonštině.

Těšíme se, že do našeho týmu přenese svůj drive a nezdolnost, které doposud aplikoval v bílé stopě.

 

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků