Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

TEXTY PRO WEBOVÉ STRÁNKY A INTERNETOVÉ OBCHODY

 

Kvalitní texty pro váš webcopywriting

Cílem obsahu webové stránky nebo eshopu je přesvědčit, zaujmout a přimět návštěvníka zůstat a jednat - tedy splnit cíl, který jste si pro vaše www stránky vytyčili - ať už je to prodej vašeho zboží, využití vašich služeb nebo vyplnění formuláře. Ať už je cílem Vaší stránky cokoliv, kvalitní texty (copywriting) Vám pomohou jej dosáhnout. 

Klíčová slova pro váš webnávštěvnost webu

Obsahuje-li text vašich webových stránek správné množství těch správných klíčových slov, pomůže to zvýšit návštěvnost vašich stránek, protože bude tím více brán na zřetel internetovými vyhledávači. Copywriting pomáhá prodávat Vaše produkty a služby a je jedním z pilířů dobře provedené optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Kvalitní copywriting vám pomůže:


  • zvýšit návštěvnost Vašich webových stránek nebo eshopu

  • zvýšit prodej Vašich výrobků a služeb

  • dostat se na přední příčky ve výsledcích vyhledávání internetových vyhledávačů

  • vylepšit konverzi Vašich stávajících webových stránek

  • zaujmout spoustu potencionálních zákazníků

texty pro web

Co nabízíme?

Dle Vašich požadavků napíšeme ten správný text, který bude prodávat Vaše služby a produkty nebo prezentovat firmu široké veřejnosti. Na základě dodaných podkladů se seznámíme s produkty a provedeme analýzu konkurence, abychom byli schopni vystihnout přínos Vašich služeb a produktů pro zákazníka a podtrhnout jejich výjimečnost v konkurenčním prostředí.

Naším cílem je pomocí textu dovést potencionálního zákazníka až k závazné objednávce. Správná stylistika, pravopis, formátování a především počet klíčových slov zvýší poptávku po Vašich službách a výrobcích.

Výběrem těch správných klíčových slov dostaneme Vaše webové stránky na přední místa ve výsledcích hledání českých i mezinárodních internetových vyhledávačů.

Výměna zpětných odkazů (linkbuilding)

Nabízíme i výměnu zpětných odkazů. Odkaz na vaší www stránku nebo eshop umístíme na stránku s odkazy, která je přístupná ze všech stránek našeho webu.

Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá