Co jsou to PPC kampaně

Potřebujete se zviditelnit na místech, kde se pohybují vaši zákazníci? Chcete nabízet svoje služby jenom lidem, kteří o ně projevili zájem? Hledáte cestu reklamy, která umí flexibilně reagovat na změny?

Pak jsou PPC reklamy pro vás to pravé a navíc zaplatíte jen za reálné výsledky.

Spolu s námi vytvoříte ideální kombinaci PPC mixu, aby právě pro váš business přinášela maximum. Ať už zvolíme reklamu na FacebookuGoogle Ads, Sklik nebo na Zboží.cz apod.

 

PPC kampaně
Google Ads

Google Ads

Jak už napovídá samotný název - vstupujeme na pole největšího vyhledávače Google. Nabízí se mnoho možností - reklama ve vyhledávání, reklama v obsahové síti, youtube kampaně, ale také silný reklamní nástroj - a to je remarketing.

Nechte se objevit vašimi zákazníky, představte se novým, nebo se připomeňte těm, kteří již dříve o vaše služby projevili zájem (remarketing). Kombinací je mnoho a my pro vás najdeme tu nejvíce efektivní.

Vše sroumitelně reportovatelné.

Chci kampaně na Google Ads
Google Ads

Reklama na Facebooku

Facebook již dávno není jen místo, kde se setkáváte s přáteli. Je to doslova tržiště, na kterém můžete s velkou přesností cílení nejen budovat komunitu kolem své značky, ale sledovat i nákupní chování svých potenciálních klientů a zákazníků a dle toho na ně cílit.

Velká výhoda reklam na Facebooku je demografické cílení - sortujete podle místa, věku, pohlaví, dokonce zájmů, atd.

Krásně jde pracovat také s reklamou na Instagramu. Nebo oboje kombinovat.

Chci kampaně na Facebooku
Google Ads

Reklama na Seznamu

Sklik nebo-li reklama na Seznam.cz je jedna z efektivních možností, jak k vám přivést právě ty zákazníky, kteří vás zrovna hledají a potřebují. Platíte vždy až za zákazníka, který klikne na vás inzerát a dostane se tak i na vaše webové stránky.

Reklamy se nezobrazují jen ve vyhledávači Seznam.cz ale i na dalších partnerských webech - například na Firmy.cz, Sbazar.cz nebo třeba v online periodkách jako Novinky.cz nebo Sport.cz a dalších.

 

Chci kampaně na Skliku