CS | EN

XML/SWF Dreamwork Gallery: načítá se jen jedna galerie

Nainstalovali jste si na své webové stránky v redakčním systému Joomla! komponentu a modul XML/SWF Dreamwork Gallery a teď se vám stává, že když přecházíte z jedné galerie do druhé, tak se zobrazuje pořád ta první, kterou jste navštívili? Poradíme Vám, jak tento problém vyřešit.

XML/SWF Dreamwork Gallery

XML/SWF Dreamwork Gallery je poměrně efektně vypadající slider, který má dole nebo nahoře (dle nastavení) lištu s náhledy fotek. Já ho využívám třeba pro galerii realizací na webu stavební firmy JE-Art s. r. o.

Pokud jste si jisti, že máte pro každý modul nastavené správné ID kategorie galerie z komponenty, a soubory v rámci komponenty jsou umístěny správně v každé kategorii, jděte do nastavení každého konkrétního modulu a u volby Fix IE cache bug zaškrtněte Yes a nastavení uložte.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků