CS | EN

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by

Máte webové stránky nebo internetový obchod v redakčním systému Joomla! a zobrazuje se na nich někde chybová hláška: Warning: Cannot modify header information - headers already sent by.... V tomto článku se dozvíte, jak chybu opravit.

Za hláškou Warning: Cannot modify header information - headers already sent by obvykle následuje výčet souborů a řádků, na kterých nastala chyba, např.:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/25153/virtual/www/domains/domena.cz/templates/theme133/html/modules.php:92) in /data/web/virtuals/25153/virtual/www/domains/domena.cz/administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_session.php on line 135

Problém vyřešíte tak, že si otevřete soubor ps_session.php, najdete onen řádek - např. zde 68, a na jeho začátek vložíte zavináč (@) jako na tomto obrázku:

cannot modify header information

Další případ s hláškou Cannot modify header information

Na jiném shopu jsem měla tuto hlášku v souvislosti s souborem callback.php. Problém tedy souvisel nejen s cookies, ale i s cache. Hláška vypadala takto:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/32696/virtual/www/domains/domena.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php:111) in /data/web/virtuals/32696/virtual/www/domains/domena.cz/administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_session.php on line 68

Problém jsem vyřešila tak, že jsem provedla výše zmíněnou úpravu, poté jsem v nastavení Virtuemartu povolila kontrolu cookies a v plugin manageru vypnula plugin cache.

Google

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků