Význam unikátních textů pro SEO

Internetové vyhledávače jako je Google nebo Seznam.cz používají tzv. boty (crawlery, roboty), kteří procházejí www stránky, ty analyzují, indexují a ukládají do databáze.

Nejlevnější povinné ručení

Na základě tohoto hodnocení pak přiřazují webových stránkám hodnocení, které má vliv na umístění ve výsledcích vyhledávání.

Důležitost kvalitního a unikátního obsahu

Jedním z nejdůležitějších faktorů pro hodnocení je kvalitní a unikátní obsah webových stránek. Vzhledem k tomu, že vyhledávače mají k dispozici ke srovnání ohromné množství www stránek, jsou schopné poznat, když texty nebo jejich část okopírujete z jiného webu. Kopírování obsahu sankcionují, takže namísto toho, abyste těžili z toho, že vaše webové stránky obsahují třeba i více textu než ty, ze kterých jste jej okopírovaly, propadnete se ve výsledcích vyhledávání na dno. Navíc nesmíme zapomínat na právní aspekt takového činu - tím, že okopírujete něčí texty porušíte jeho autorská práva.

Aktualizace obsahu webu

Jako pozitivní jsou vnímány i časté aktualizace obsahu webu. I když tedy nehodláte základní stránky svého webu měnit, protože jste už jednou napsali to, co jste chtěli uživateli sdělit, můžete si pomoci např. tím, že na svůj web zařadíte sekci novinek, ve kterých budete návštěvníky webu informovat např. o nových produktech, které jste zařadili do své nabídky, nebo např. blogem nebo diskusí, související s tématem vašeho webu.

Chcete nástroj, který provede SEO optimalizaci za vás?

Rozšíření pro redakční systém Joomla! Artio JoomSEF automaticky vytvoří:

  • SEO-friendly URL pro každou stránku vašeho webu
  • metainformace a titulek pro každou stránku
  • využije přesměrování 301 a stránku 404 ve váš prospěch
  • ve spojení s JoomFish podporuje multijazyčné weby a překlad URL i do cizích jazyků

Více informací o Artio JoomSEF »

Výměna zpětných odkazů (linkbuilding)

Nabízíme i výměnu zpětných odkazů. Odkaz na vaší www stránku nebo eshop umístíme na stránku s odkazy, která je přístupná ze všech stránek našeho webu.


pridej.cz

Google

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail