Virtuemart 3: MOSS calculation plugin - DPH podle země zákazníka

Pokud provozujete online eshop, ve kterém prodáváte zboží do různých zemí a potřebujete účtovat DPH podle země nakupujícího, pak se vám může hodit plugin MOSS  (Mini One Stop Shop), který tuto funkci umožňuje. V tomto článku najdete video návod na jeho instalaci a nastavení.

 Tento plugin pro kalkulaci daní můžete bud získat jako součást mé oblíbené komponenty One Page Checkout, nebo samostatně ke koupi varianta od tvůrce Virtuemartu iStraxx Maxe Milberse Bundle MOSS tax + VM localise za 11,98 EUR.  

ONE PAGE CHECKOUT umí nejen jednostránkovou objednávku, nastavení specifických kombinací dopravy a platby, různé typy trackingu, ale zahrnuje v sobě také službu Ověřeno zákazníky a Uloženku a Zásilkovnu, coby způsoby dopravy. nebo je 

MOSS Plugin jako součást komponenty One Page Checkout

Na tomto videu najdete návod na instalaci pluginu zevnitř komponenty One Page Checkout a níže i screenshoty jednotlivých nastavení.

Screenshoty:

youtubeSledujte YouTube kanál StaWEBnice!

Zajímají Vás rady a tipy na práci s redakčním systémem Joomla?

Staňte se odběrateli Youtube kanálu StaWEBnice! Jedině tak vám v budoucnosti žádné video neunikne a ušetříte si spoustu času při hledání řešení po diskuzních fórech.Podělte se s ostatními o své zkušenosti...

{fcomment}

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
Vytisknout