CS | EN

Virtuemart 3: jak automaticky odesílat objednávky do Zásilkovny a tisknout štítky

V předchozím článku jsme si ukázali, jak nainstalovat Zásilkovnu jako způsob dopravy pro eshop ve Virtuemartu. Nyní se dozvíte, jak pomocí stejného pluginu odeslat své objednávky do administrace Zásilkovny a jak si k nim vytisknout štítky.

 Když někdo vytvoří ve vašem eshopu objednávku, u které si zvolil jako formu dopravy Zásilkovnu, objeví se vám tato objednávka na záložce Tisk štítků pod záložkou Konfigurace - ZÁSILKOVNA v Nastavení Virtuemartu.

Odeslání objednávek do administrace Zásilkovny

Pokud se chcete vyhnout manuálnímu vyplňování formulářů o nových objednávkách v administraci Zásilkovny, pak se vám tato funkce bude moc líbit. Je to totiž jednoduché - stačí zaškrtnout objednávky, které chcete odeslat a kliknout na tlačítko Podat zásilky. K vyhledání objednávek můžete využít i filtry, které jsou nad formulářem /podle stavu objednávky, podle typu dopravy/.

podat zasilkovna

Tisk štítků pro objednávky do Zásilkovny

Zásilkovna vám umožňuje i vytisknout štítky, abyste se s nimi nemuseli vypisovat ručně. I zde stačí zaškrtnout objednávky a pro změnu kliknout na tlačítko Vytisknout štítky.

vytisknout stitky zasilkovna

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků