CS | EN

Virtuemart 3: Cannot access property started with 0

cannot access property started with 0

Pokud používáte různé pluginy pro Virtuemart, jako například Cat produkt, díky kterému lze jinak zobrazit varianty produktu na košíku než ve standardním selectu viz screenhot níže, pak se vám může při přesunu na jiný hosting, nebo změně verze PHP stát, že místo produktové stránky narazíte na tuto chybu - Cannot access property started with 0.

Hosting podle vašich potřeb od WebSupport.czHosting podle vašich potřeb od WebSupport.cz

Narazila jsem na to při přesunu webu jungleindabox.cz z hostingu Tustedo na Websupport.sk, když jsem optimisticky pro web nastavila PHP 7, se kterým běžně novější verze Joomla 3 ani Virtuemart nemají problém. A opravdu, zbytek webu jel v pořádku - až na ty produkty, které mají přiřazené vlastní pole s pluginem cat product.

Řešení  bylo naštěstí jednoduché, stačilo přepnout PHP na verz 5.6 a vše se rozjelo. Co musím kvitovat s povděkem, na hostingu Websupport se projeví změna PHP okamžitě. Nečeká se půl hodiny jako na WEDOSu, nebo jsem aspoň měla to štěstí já.

 

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků