CS | EN

Virtuemart Chyba: Can't process workflow, contact the shopowner. Status is

Máte eshop ve Virtuemartu a po dokončení objednávky se vám zobrazuje chyba "Can't process workflow, contact the shopowner. Status is"? Přitom vše funguje a objednávka se odešle. Pokud chcete poradit, co tuto chybu způsobuje a jak tuto chybovou hlášku odstranit, čtěte dál.

COM_VIRTUEMART_UNKNOWN_ORDER_STATUS ve správě objednávek

S touto chybou jsem se setkala u Virtuemartu 2.0.16d, ale objevovala se už u starších verzí Virtuemartu. Stejně jako uváděl uživatel v tomto vláknu na fóru Virtuemart.net, i u mě se v administraci eshopu u objednávky objevoval místo statusu objednávky text: COM_VIRTUEMART_UNKNOWN_ORDER_STATUS.

Chybí obsah tabulky jos_virtuemart_orderstates

Zkontrolovala jsem databázi přes PhpMyAdmin, a zjistila jsem, že v tabulce jos_virtuemart_orderstates není vůbec nic. A tak jsem i obsah této tabulky vyexportovala z jiné funkční instalace Virtuemartu a nahrála jsem ho do databáze eshopu, kde jsem měla tuto chybovou hlášku. Problém byl vyřešen.

Pokud nemáte jinou funkční instalaci, můžete si ten SQL export z této tabulky stáhnout zde.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků