CS | EN

Virtuemart 3: u ceny produktu se zobrazuje text array

array virtuemart

Zobrazuje se vám na detailu produktu v eshopu Virtuemart u ceny text Array a chtěli byste jej odstranit? V tomto článku vám poradím, jak na to.

Na vině je plugin dopravy Virtuemartu, se kterým není kompatibilní vaše šablona pro Virtuemart. Jednoduše tento problém vyřešíte, když v nastavení každé jednotlivé dopravy zaškrtnete na druhé záložce Ne u nastavení Zobrazit na stránce produktu. Toto nastavení umožňuje na produktu zobrazovat jaké jsou možnosti dopravy, což pravděpodobně ani nepotřebujete.

zobrazit dopravu na produktu

Pokud toto nepomůže - což se stává u verze 3.2.14 a výše, tak je třeba ze souboru templates/vase-sablona/html/com_virtuemart/productdetails/default.php odstranit tento kus kódu:

 odstranit array virtuemart1

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků