CS | EN

Virtuemart 3: stránkování na kategoriích produktů

Pokud máte ve svém eshopu rozhozené stránkování produktů - tj. počet ks produktů, který se zobrazuje na stránce a dělá vám to dole ošklivé zuby, pak vám v tomto videu poradím, jak to hromadně opravit pomocí sql dotazu v databázi.

Možná si říkáte, jak může k takové stopáži vůbec dojít, když jde stránkování krásně nastavit globálně na záložce Šablony v konfiguraci Virtuemartu...inu, když migrujete eshop ze starší verze,kde nebylo dlaždicové rozložení produktů, ale byly v řádcích pod sebou např. po 10, nebo jiném sudém počtu, tak vám může migrace do layoutu, kdy produkty budou na řádku po 3 nadělat trochu paseku. Obzvláště, když je toto nastavení ručně zadané u každé kategorie jinak a nechce se vám to celé opravovat ručně.

V tomto videu vám ukážu, kde všude lze stránkování ve Virtuemartu nastavit a jak to celé opravit pomocí jednoho rychlého dotazu v databází. Samozřejmě by to šlo nastavit i na nulu a pak by se použilo globální nastavení z konfigurace Virtuemartu.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků