CS | EN

Po upgradu Virtuemartu zmizel Virtuemart z menu v administraci

Stalo se Vám po upgradu Virtuemartu na Virtuemart 2.6, že vám náhle v administraci webu zmizel v z menu Virtuemart, takže s do něj nemáte jak dostat? V tomto článku Vám poradím, jak tento problém vyřešit.

Po upgradu z Virtuemartu 2.0.26d na Virtuemart 2.6.10 jsem se potýkala s celou řadou problémů - viz můj příspěvek na fóru Virtuemart.cz. Chybějící menu Virtuemart v administraci se zdá být tím posledním z nich. Nicméně jsem vyzkoušela postupně rady z tohoto vlákna na fóru Virtuemart.net.

Podle Milba je problém způsoben komponentou Xmap. Takže možná není od věci před upgradem ji deaktivovat a vyhnout se tomu. Každopádně, když už je pozdě, dá se dělat následující:

Nejdříve si ve Správci rozšíření ověřte, že máte Virtuemart vůbec nainstalovaný, pokud ho tam máte, tak byste měli být schopni se dostat do administrace už jen tím, že v adresovém řádku za doménu svých webových stránek dáte: administrator/index.php?option=com_virtuemart.

Je-li Virtuemart nainstalovaný a chybí jen jeho položka v menu administrace

1. Jděte do Rozšíření - Správce pluginů.

2. Vyhledejte plugin Xmap - Virtuemart a ten povolte (aby byl zelený).

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků