CS | EN

Jak vložit do popisku produktu ve Virtuemartu modul

Provozujete internetový obchod v systému  Virtuemart a chtěli byste do popisku produktu vložit libovolný modul, např. galerii, acymailing modul nebo třeba Facebook? V tomto článku vám poradím, jak na to.

Vložením modulu do popisku produktu můžete dosáhnout poměrně zajímavého rozšíření funkcionality. Možná už víte, že lze jednotlivé moduly vložit např. do článku v Joomla! a to tak, že modulu přidělíte vlastní pozici a poté na místo, kam chcete modul v článku vložit, napíšete do složených závorek loadposition a po mezeře název pozice.

Obdobně to funguje u popisku produktu, ale je třeba ještě povolit používání pluginu loadposition pro Virtuemart, a to tak, že v nastavení virtuemartu na záložce Eshop zaškrtnete políčko Používat pluginy Joomla:

pouzivat pluginy joomla

Ve správci modulů pak např. modulu Acymailing, který má na starosti přihlašování se k odběru novinek, dáte pozici s názvem "nabidka" (šablona tuto pozici v sobě nemá, můžete si zvolit libovolný název jen nesmí již v eshopu existovat, aby se vám pak moduly nemíchaly). Jednoduše nebudete pozici vybírat z menu, ale začnete psát a pak dáte enter. Název piště malými písmeny, bez diakritiky a mezer.

pozice nabidka

V popisku prouduktu pak na místo, kde chci vložit tento modul vložím text {loaposition nabidka}

loadposition nabidka

Výsledek pak může vypadat např. takto:

produkt s moduly

 

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků