Fatal error: Cannot declare class productHelper, because the name is already in use in ../modules/mod_virtuemart_product/mod_virtuemart_product.php on line 27

Aktualizovali jste svůj eshop Virtuemart na verzi novější než 3.2.3 a z úvodní stránky je bílá stránka? Pokud si zapnete v Globálním nastavení error reporting na maximum, možná uvidíte tuto chybovou hlášku Fatal error: Cannot declare class productHelper, because the name is already in use in ../modules/mod_virtuemart_product/mod_virtuemart_product.php on line 27. V tomto článku vám poradím, jak tento problém vyřešit.
Zápasila jsem s tím na většině svých eshopů a ukázalo se, že problém je tam, kde máte na stránce použitý modul Virtuemart Products, který zobrazuje produkty z vybrané kategorie.
Jak tento problém vyřešit?
Je třeba si na stránkách Virtuemartu stáhnout opravený soubor mod_virtuemart_product.php a tento poté přes FTP nahrát do adresáře /modules/mod_virtuemart_product.
Problém vyřešen!
Mohlo by vás také zajímat...
- JSitemap: mapa stránek pro pokročilé - návod
- Joomla 3: komponenta a pluginy Google Structured Data
- Jak zapnout https na webu v Joomla! (instalace SSL cerfikátu na WEDOS)
- Joomla 3: Strict standards: i po vypnutí error reportingu
- Seznam.cz spustil svou obdobu Google Search Console
- Google Analytics 4: jak aktualizovat váš Universal Analytics na Google Analytics 4
- Joomla 3: skupiny uživatelů a úrovně přístupu
- Jak získat Instagram Access Token a CLIENT ID
- WordPress: jak nastavit adresu homepage (bázovou URL)
- Joomla 3: Po aktualizaci na Joomla 3.7+ přestal fungovat scroll
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
