CS | EN

VirtueMart 3: zdvojené emaily o potvrzení objednávky

Provozujete eshop na systému VirtueMart a při zadání nové objednávky vám dojde email s potvrzením 2x - a to jak zákazníkovi, tak vám jako správci eshopu? V tomto článku vám prozradím jeden z možných důvodů, proč se to děje.

Pokud po nahlédnutí do detailu objednávky vidíte úvodní stav objednávky, který máte nastavený v platební metodě, dvakrát např. takto:

potvrzena 2x

a zároveň používáte jednostránkovou objednávku One Page Checkout od Rupostel, pak doporučuji  zkontrolovat si toto nastavení na záložce "Po objednávce":

email fix vm3

Tento checkbox by neměl být zaškrtnutý... V našem případě zaškrtnutý byl a to způsobovalo daný problém. Účel tohoto checkboxu je spustit znovu stav objednávky v případě, že by to neudělala platební metoda, ale pokud vše funguje, jak má, tak to nepotřebujete.

Po jeho odškrtnutí by tedy objednávka měla vypadat ve fázi přijetí takto:

ok stav

podpora virtuemartMáte internetový obchod na systému VirtueMart a nevíte si rady?

To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou online obchodů na systému VirtueMart máme zkušenost již 10 let.

Nabízíme nejen správu eshopů VirtueMart a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů, importy produktů z XML feedů i jiných formátů, instalaci platební brány, export produktů na srovnávače zboží nebo kompletní SEO pro váš eshop.

 
5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků