CS | EN

nahrávat více fotek k produktu eshop virtuemart

VirtueMart 3: jak nahrávat více fotek k produktu najednou

Provozujete-li eshop na systému VirtueMart, pak vás možná trápil fakt, že jste obrázky k produktům museli nahrávat jeden po druhém (pokud jste nevyužívali možnosti automatického importu produktů do eshopu). Nyní mám pro vás uživatelsky příjemnější řešení - díky rozšíření Virtuemart Multiple Images Upload Plugin nahrajete více obrázků k produktu najednou.

Plugin Virtuemart Multiple Images Upload Plugin stojí $42.65, ale ušetří vám spoustu času, pokud vkládáte zboží do vašeho eshopu ručně a zobrazujete více obrázků najednou.

Samotná instalace pluginu probíhá standardně. Přes Rozšíření -> Instalace nahrajete instalační balíček a poté je třeba plugin vyhledat v Rozšíření - Pluginy a povolit jej.

Automaticky se vám na záložce obrázky u každého produktu přidají tato tlačítka:

click to upload multiple images

Pokud zaškrtnete políčko Auto save, dojde po nahrání obrázků k jejich automatickému uložení. Pozor, pokud ale nemáte předtím uložené změny v produktu (ceny, popisky atd.), nedojde k jejich uložení, proto to využívejte jen v případě, že už máte vše ostatní u produktu uloženo. Můžete postupovat i tak, že necháte políčko nezaškrtnuté, klikněte na tlačítko "Click to upload multiple image", a po té, co se obrázky načtou, klikněte na tlačítko "Save" pro jejich uložení k produktu. Vždy je třeba mít před nahráváním obrázků produkt uložený.

Jak probíhá nahrávání obrázků k produktu ve VirtueMartu pomocí pluginu Virtuemart Multiple Images Upload Plugin

V tomto videu z YouTube kanálu StaWEBnice vidíte, jak probíhá nahrávání obrázků k produktu v eshopu VirtueMart pomocí pluginu Virtuemart Multiple Images Upload Plugin:

podpora virtuemartMáte internetový obchod na systému VirtueMart a nevíte si rady?

To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou online obchodů na systému VirtueMart máme zkušenost již 10 let.

Nabízíme nejen správu eshopů VirtueMart a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů, importy produktů z XML feedů i jiných formátů, instalaci platební brány, export produktů na srovnávače zboží nebo kompletní SEO pro váš eshop.

 
5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků