CS | EN

Video z AllVideos Pluginu se nezobrazuje v modulu vlastní html

Vložili jste do modulu vlastní html (custom html) tag pro vložení videa skrze plugin AllVideos, ale místo videa se vám zobrazuje jen tag pro vložení videa? V tomto článku najdete řešení.

Vložení tagu do článku nebo modulu vlastní html

Jednotlivé tagy pro vložení videa najdete v dokumentaci k pluginu AllVideos. Např. pro vložení videa z Youtube použijete tag

, ve kterém první část je kombinace čísel a písmen, které najdete v URL videa za v=, další je šířka a výška a 1 znamená, že se video má hned samo spustit, nebo 0, že nemá. Pokud se video nezobrazuje, můžete mít chybu v tomto tagu nebo se video nenachází ve správné složce.

Nastavení pluginu AllVideos

Nejprve jděte do Rozšíření - Správce Pluginů, a ujistěte se, že máte plugin AllVideos zapnutý, a že videa jsou vložená ve správné složce a mají správná oprávnění (složky 755, soubory 644).

Nastavení modulu Vlastní HTML

Na záložce Možnosti (Options) v nastavení modulu Vlastní html (Custom HTML) je třeba mít u volby Připravený obsah (Prepare content) zaškrtnutou možnost Ano (Yes).

Nastavení uložte, pro jistotu promažte cache Joomly i prohlížeče a video by se mělo objevit.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků