CS | EN

RSFirewall: jak zabránit, aby vám při editaci článků rozbil všechny iframy

rsfirewall pro weby v Joomla

Používáte pro ochranu svého webu v Joomla! populární firewall pro Joomla RSFirewall, ale zjistili jste, že pokaždé, když upravíte článek, přestanou vám fungovat např. videa z Vimeo nebo jiný obsah vložený pomocí iframe? V tomto článku vám poradím, jak tento problém vyřešit.

Pokud máte zapnutý Active Scanner v RSfirewallu, pak se vám může stát, že když uložít jakýkoliv obsah (v článku nebo modulu), ne nutně ten, který by obsahoval iframe, RSfirewall v něm nahradí slovo iframe za i-frame, a následkem toho třeba videa přestanou fungovat.

Jak vyřešit problém s rozbíjením iframu?

Prakticky vzato existují dvě řešení: buď si před úpravou jakéhokoliv obsahu vypnete dočasně active scanner ve firewallu, ale to je otrava a navíc po dobu, kdy je vypnutý nejste chránění, nebo přidáte IP adresu sebe a všech, kterým důvěřujete a mohou na váš web vkládat obsah s iframy, do tzv. White listu v nastavení firewallu. Na ten se dostanete přes Komponenty - RSfirewall - Black/White List.

Jak zjistíte svou IP adresu?

Svou adresu zjistíte jednoduše na stráncewww.mojeip.cz

youtubeSledujte YouTube kanál StaWEBnice!

Zajímají Vás rady a tipy na práci s redakčním systémem Joomla?

Staňte se odběrateli Youtube kanálu StaWEBnice! Jedině tak vám v budoucnosti žádné video neunikne a ušetříte si spoustu času při hledání řešení po diskuzních fórech.Podělte se s ostatními o své zkušenosti...

{fcomment}

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků