Proč jsem přešla od Hostmonsteru na webhosting WEDOS

Když jsem před lety začala s tvorbou webových stránek v redakčním systému Joomla!, kamarádi mi doporučili americký webhosting Hostmonster. A tehdy jsem byla spokojená...tento webhosting se jevil jako ideální pro začátečníka, protože nabízel možnost nainstalovat web v Joomla! jedním klikem a když člověk něco nevěděl, byla mu k dispozici podpora na chatu...jenže časy se mění...

V roce 2008 mě nalákali na neomezený webhosting za 60 dolarů, ale bez upozornění mi každý další rok účtovali 100 dolarů...a to je rozdíl, i vzhledem k tomu, že dolar už nestojí 17 kč...a to není jediná změna. Ze super podpory na chatu se stala čekárna...no řekněte sami, když Vám hned v úvodu napíšou, že průměrná doba čekání na operátora je 30 minut, tak to radši zavřete...A to nemluvím o tom, že i když jsem přihlášená pod svým hostingovým účtem, dožadují se různých bezpečnostních kódů, posledních znaků hesla, kreditky a Bůh ví čeho ještě...

Co mě ale opravdu přesvědčilo, že mám Hostmonsteru dost byl fakt, že na tzv. unlimited webhostingu mi najednou začali posílat emaily, že moje databáze mají víc než 1200 tabulek (odpovídá zhruba 10 webům v Joomla!), a že jestli si to nepromažu, tak mi zruší účet...tak toto si pod pojmem "neomezený" nepředstavuji.

Jak jsem přešla na WEDOS

WEDOS jsem začala využívat pro své klienty už v roce 2011, kdy jsem se rozhodla, že si z koníčku udělám živnost a začala jsem se živit tvorbou webových stránek. Už tehdy nabízel WEDOS webhosting za 360 Kč/rok, což je oproti 100 dolarům sakra rozdíl. Sice byl za tuto cenu jen pro dvě domény, ale to většině mých zákazníků stačilo a stačí dodnes. A pro ty, kteří mají těch webů víc, jsem aktivovala balíček neomezený počet aliasů za 25 Kč/měsíčně.

Live chat podpora 24/7

Co si nemůžu na WEDOSu vynachválit, je perfektní podpora formou chatu fungující 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Vzhledem k tomu, že coby matka dvou malých svišťů pracuji zejména po nocích, a problémy se vynořují zásadně kolem půlnoci, vždycky se můžu spolehnout, že mi někdo z podpory WEDOSu poradí. A to hned. Protože kdo má čas čekat na vyřízení ticketu, když má palčivý problém s webem, který nesnese odkladu.

Přehledná administrace a široká nabídka nástrojů

Vyhovuje mi i přehledné prostředí klientské sekce, kde najdu vše potřebné - WebFTP i PhpMyAdmin, správu databází i FTP účtů, nastavení domén a spoustu dalších věcí, které standardně ani nevyužiju, jako je CRON atd.

Slevy a promo akce

Už mě víckrát potěšil i kupón na slevu 25%, který mi přišel na email jako poděkování za objednávku webhostingu, nebo jako výhra ze slosování, které se koná každý měsíc. Vždycky jsem jej využila pro dalšího nového klienta, kterého jsem přivedla k WEDOSu. A navíc, pokud klient přecházel z jiného webhostingu, dostal od WEDOSu po doložení scanu faktury až 2 roky webhostingu zdarma, tak za cenu jednoho roku, který zaplatil získal až 3 roky u WEDOSu.

Provizní systém

Vzhledem k tomu, že zpravidla vybírám webhosting pro své klienty, uvítala jsem i provizní systém, ve kterém WEDOS nabízí odměny za registraci domén a objednávky dalších služeb, jako je webhosting.

Spolehlivý webhosting

Za celou dobu, kdy hostuju weby na WEDOSu jsem nezaznamenala žádný výpadek, což o Hostmonsteru říct nemůžu.

Co bych na WEDOSu uvítala

V podstatě mě napadají tři věci, které bych uvítala a určitě by usnadnili práci i jiným:

Tolik asi na téma webhosting WEDOS. Celkově nemůžu jinak než tento webhosting doporučit, jsem s ním velmi spokojená.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
Vytisknout