CS | EN

Plugin AllVideos nefunguje s https

https mixed content

Přešli jste se svým webem nebo internetovým obchodem na https a přestala se vám zobrazovat videa zobrazovaná pomocí pluginu AllVideos? V tomto článku vám poradím, jak tento problém vyřešit.

Když jsme si v předchozích článcích prozradili, proč by bylo dobré přejít na https, a jak zapnout https na Joomla! webech a eshopech, ještě jsme neměli tušení, s čím vším se budeme muset poprat. Jedním z těchto problémů je i to, že verze pluginu AllVideos, která je ke stažení na jeho oficiálních stránkách, si netyká s https.

Důvodem je, že plugin vkládá videa do vašeho webu na https jen s http, což způsobuje tzv. smíšený obsah - jednak se video nezobrazí, a dále přijdete na té stránce o zelený zámeček v adresovém řádku, protože už nepracujete čistě s https.

Naštěstí vydali JoomlaWorks novější master verzi, která už si s https poradí. Tu si můžete stáhnout zde.

 

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků