CS | EN

OnePageCheckout: kombinace dopravy a platby podle ID dopravy

Pokud na svém eshopu ve Virtuemartu využíváte mou oblíbenou komponentu One Page Checkout od Rupostel, která umí mimo jiné i zařídit, aby si vaši zákazníci nevybírali nesmyslné kombinace dopravy a platby, pak se vám jistě bude hodit návod, jak nastavit kombinace dopravy a platby jen pomocí ID dopravy.

Klasický postup nastavení kombinací dopravy a platby na záložce Doprava v nastavení One Page Checkout (Komponenty - One Page Checkout) jsme již popsali v tomto článku. Tento návod vycházel z vyhledávání slov v názvech dopravy. Co ale dělat, když máte nastavená různá rozpětí dopravy třeba podle hmotnosti nebo psč a jmenují se všechny stejně. Jistě si nechcete hyzdit checkkokut tím, že byste si do nich přidávali slova, která by je pak odlišila v rámci kombinací pro OPC.

Věděli jste, že One Page Checkout umožňuje zadat název dopravy i pomocí tagu s id dopravy? Jedině tak máte jistotu, že jste vybrali právě tu jednu specifickou dopravu.

Stačí místo názvu dopravy nebo její části zadat tag shipment_id_13, kde 13 nahradíte skutečným ID dopravy.

onepagecheckout virtuemart shipment id

ID dopravy zjistíte na seznamu doprav ve Virtuemartu:

id dopravy

 

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků