Joomla 3: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

ERR TOO MANY REDIRECTS

Stalo se vám na webových stránkách v Joomla!, že po kliknutí na některou stránku se zobrazí výše uvedená chyba ERR_TOO_MANY_REDIRECTS? Nezoufejte! V tomto článku vám prozradím jednu z možných příčin, proč k tomu mohlo dojít a jak tento problém vyřešit.

Na tento problém jsem narazila při tvorbě webu Owlmedia.cz, který paradoxně od začátku fungoval bez problémů a tuto chybu to vyhazovalo jen u stránky Ceník. Naprosto nepochopitelné a samozřejmě nikdo nic neudělal...Zkoušela jsem vypnout komponentu JoomSEF, SEF v Joomle globálně a stále nic. Když obvyklé postupy nezabraly, bylo na čase začít Googlit... Evidentně je to poměrně častý problém, který může mít hodně příčin, zejména špatné nastavení souboru .htaccess - ale v tom případě vám nefunguje nic a ne jen jedna stránka nebo některé, zatímco zbytek webu jede. Narazila jsem ale i na vlákno na diskuzním fóru, které mě zaujalo.

Důvod byl prozaičtější. Pokud kupujete webové šablony pro Joomla! třeba na Templatemonster, pak vás možná nepřekvapí poměrně rozvětvená struktura kategorií v Joomla!. A často chcete použít jen čast. A já jsem v rámci očisty webu udělala tu chybu, že jsem zneveřejnila (ale to samé se stane, pokud ji smažete) kategorie, které nechci využívat. Jenže to už je využíval článek, který jsem měla přiřazený v menu...

Rada tedy zní - ověřte si, že je publikovaná kategorie, ve které jsou články či článek z menu položky, která nefunguje.

Problém vyřešen! 

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail