Error: No input file specified na Joomla 3 s JoomSEF a Events Gallery

Máte na vašich webových stránkách v redakčním systému Joomla 3 nainstalovanou komponentu JoomSEF 4 a galerii Event Gallery? Pak se vám mohlo stát, že se vám po přechodu na stránky patřící pod Event gallery zobrazí chyba No input file specified, zatímco ostatní stránky převede JoomSEF správně na seo-friendly URL? V tomto článku vám poradíme, jak tento problém vyřešit.

Nefunguje SEF URL u stránek generovaných nějakým rozšířením?

Artio JoomSEF má pro některá populární rozšíření vlastní plugin, který je třeba doinstalovat, aby byl schopen generovat SEF URL pro stránky z těchto rozšíření. Nejdříve zjistěte, zda Vaše rozšíření je v seznamu rozšíření JoomSEF:

1. Jděte do Komponenty > Artio JoomSEF > Správa rozšíření.
Pro některá rozšíření jiných firem, jako je třeba K2 nebo Virtuemart je třeba si u Artia dokoupit rozšíření pro JoomSEF. Cenově se to pohybuje kolem 10 EUR. U těchto rozšíření pak máte více možností nastavení.

2.U rozšíření, u kterých nenajdete ve Správě rozšíření v horní tabulce "Instalovaná SEF rozšíření" tlačítko ke koupi, se podívejte do dolní části tabulky "Components without SEF Extension installed". Tam najdete i Event Gallery. Aby se vám odkazy zobrazovaly správně, je třeba přepnout router z "Component's router" na "JoomSEF basic rewriting", což provedete klikem na odkaz "Component's router".

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail