CS | EN

Joomla 3: nejsou k dispozici žádné aktualizace

Pokoušíte se aktualizovat své webové stránky v Joomla!, ale přesto, že víte, že aktuální verze Joomla! je např. 3.9.18, vaše administrace tvrdohlavě trvá na tom, že máte aktuální verzi (např. 3.9.15). V tomto článku vám poradím, jak tento problém vyřešit.

Na vině není vadná elektronka, ale nastavení certifikátu na vašem serveru, takže nejlepší řešení je kontaktovat váš webhosting, ale mezitím můžete provést aktualizaci ručně tak, že nahrajete aktualizační balíček Joomla!

nejsou k dispozici aktualizace joomla

Kde si můžu stáhnout aktualizační balíček Joomla!

Jděte na oficiální stránku Joomla! a klikněte na tlačítko Download a poté na Upgrade packages, tam si najděte aktualizační balíček. Záleží na tom, z jaké verze aktualizujete, takže např. pokud máte nějakou starší verzi  Joomla 3.9, ale neaktualizujete jen o jednu verzi výše, najděte si balíček  s názvem např. Joomla! 3.9.x to 3.9.18 Patch Package (.zip). Doporučuju ZIP, protože verze tar.gz mi občas dělala při nahrávání problém.

Jak provedu manuální aktualizaci Joomla!

Jděte na Komponenty  -> Aktualizace Joomla a přepněte se na záložku "Nahrát a aktualizovat", vyberte uložený balíček a klikněte na tlačítko "Nahrát a instalovat". 

nejsou k dispozici aktualizace joomla 1

2. Budete vyzváni, abyste se znovu přihlásili. Vyplňte vaše super admin jméno a heslo a klikněte na tlačítko "Instalovat".

nejsou k dispozici aktualizace joomla 2

3. Proběhne-li aktualizace v pořádku, výsledek by měl vypadat nějak takto:

nejsou k dispozici aktualizace joomla 3

podpora virtuemartMáte internetový obchod na systému VirtueMart a nevíte si rady?

To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou online obchodů na systému VirtueMart máme zkušenost již 10 let.

Nabízíme nejen správu eshopů VirtueMart a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů, importy produktů z XML feedů i jiných formátů, instalaci platební brány, export produktů na srovnávače zboží nebo kompletní SEO pro váš eshop.

 
0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků