Joomla 3: nejsou k dispozici žádné aktualizace

Pokoušíte se aktualizovat své webové stránky v Joomla!, ale přesto, že víte, že aktuální verze Joomla! je např. 3.9.18, vaše administrace tvrdohlavě trvá na tom, že máte aktuální verzi (např. 3.9.15). V tomto článku vám poradím, jak tento problém vyřešit.

Na vině není vadná elektronka, ale nastavení certifikátu na vašem serveru, takže nejlepší řešení je kontaktovat váš webhosting, ale mezitím můžete provést aktualizaci ručně tak, že nahrajete aktualizační balíček Joomla!

nejsou k dispozici aktualizace joomla

Kde si můžu stáhnout aktualizační balíček Joomla!

Jděte na oficiální stránku Joomla! a klikněte na tlačítko Download a poté na Upgrade packages, tam si najděte aktualizační balíček. Záleží na tom, z jaké verze aktualizujete, takže např. pokud máte nějakou starší verzi  Joomla 3.9, ale neaktualizujete jen o jednu verzi výše, najděte si balíček  s názvem např. Joomla! 3.9.x to 3.9.18 Patch Package (.zip). Doporučuju ZIP, protože verze tar.gz mi občas dělala při nahrávání problém.

Jak provedu manuální aktualizaci Joomla!

Jděte na Komponenty  -> Aktualizace Joomla a přepněte se na záložku "Nahrát a aktualizovat", vyberte uložený balíček a klikněte na tlačítko "Nahrát a instalovat". 

nejsou k dispozici aktualizace joomla 1

2. Budete vyzváni, abyste se znovu přihlásili. Vyplňte vaše super admin jméno a heslo a klikněte na tlačítko "Instalovat".

nejsou k dispozici aktualizace joomla 2

3. Proběhne-li aktualizace v pořádku, výsledek by měl vypadat nějak takto:

nejsou k dispozici aktualizace joomla 3

podpora virtuemartMáte internetový obchod na systému VirtueMart a nevíte si rady?

To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou online obchodů na systému VirtueMart máme zkušenost již 10 let.

Nabízíme nejen správu eshopů VirtueMart a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů, importy produktů z XML feedů i jiných formátů, instalaci platební brány, export produktů na srovnávače zboží nebo kompletní SEO pro váš eshop.

 
0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail